העלמת קמטים ומילוי קמטים ללא ניתוח

תחום טיפולי האסתטיקה, והאנטי אייג'ינג בפרט, עובר בשנים האחרונות שינוי שהוא לא פחות ממהפכה. אם בעבר על מנת להיראות צעירה (או צעיר) יותר היה צורך להפקיד את הפנים בידיו של מנתח פלסטי, לעבור הליך כירורגי על כל המשתמע מכך, ובסוף לצאת עם תוצאה שאמנם החליקה קמטים אבל לא בהכרח הובילה למראה הצעיר המבוקש, הרי שהיום בעזרת הידע והטיפולים הנכונים ניתן לבצע כל הליך של אנטי אייג'ינג – כולל העלמת קמטים טוטאלית, מילוי קמטים חלקי, הבהרת פיגמנטציה, הרמת פנים ועוד – ללא סכין מנתחים, ללא סיכונים, ועם תוצאות פשוט מדהימות.

כמה עמוק רצוי ללכת בהעלמת הקמטים?

כשמדובר בהעלמת קמטים או במילוי קמטים, חשוב שנסתכל במראה ונשאל את עצמנו – האם אנחנו באמת רוצות להעלים אותם כליל? בכל זאת, פנים מתוחות לחלוטין אצל אישה שעברה את גיל ה-40 עלולות להיראות מלאכותיות ומנותחות, ולגרום לה להרגיש שהיא לא עצמה, ואז הוחטאה המטרה והנזק עלול להיות גדול. נכון, יש את הקמטים העמוקים, את קמטי ה"זעף" ואת הקמטים שפשוט עושים לך לא טוב. אבל מה עם סימני ההבעה והצחוק שהרווחת לאורך השנים ושמגלמים בתוכם את סיפור חייך? אולי מהם לא תרצי להיפטר, אלא רק לעדן? על מנת להחליט בדיוק על עומק הטיפול הרצוי דרושה עין מקצועית שתאבחן את נתוני היופי הטבעיים שלך, הסימטריה והפרופורציות של פניך, ותעזור לך להחליט מה חשוב לך לשפר, ועל מה את רוצה לשמור.

להיראות צעירה – להיראות טבעית

אנחנו ב'ביונד' מאמינות שאין צורך לחזר אחרי הנעורים. אישה יפה בכל גיל, ואין סיבה לשנות את מראה הפנים, כשאפשר לשמר את מה שטוב ולשפר את מה שמפריע. הקליניקות שלנו מציעות מגוון טיפולי העלמת קמטים (ומילוי קמטים) ללא ניתוח, שמובילות לתוצאות טבעיות ומדויקות, ומחזירות תוך זמן קצרצר את המטופלת להיות היא – רק משופרת.
התוצאות מושגות על ידי שילוב של אבחון רגיש ומדויק של הצרכים והרצונות של כל לקוחה, ושל הטכנולוגיות הנכונות. עם למעלה משני עשורים של ניסיון, המומחיות שלנו היא להסתכל על כל אחת ולהתאים לה טיפול שמתייחס לא רק לקמטים עצמם, אלא ללוק הכללי של הלקוחה – תווי הפנים, גוון העור ומרקמו, אנטומיית הפנים, השיער, וכמובן לאישיות ולרצונות שלה. כל פרט ופרט מקבל התייחסות, וכך התוצאה הסופית יוצאת מושלמת – הפנים נשארות אותן פנים, אבל רעננות ומשודרגות.

שילוב טכנולוגיות מתקדמות

על מנת להגיע לאפקט הטוב ביותר של הצערת עור הפנים, נעשה בקליניקות ביונד שימוש בטכנולוגיות שונות, בהתאם לאבחון שבוצע עבור הלקוחה. מילוי קמטים יכלול פעמים רבות שימוש בחומצה הילאורונית, שהוא חומר טבעי הסופח מים ומחזיר את הנפח לפנים ותורם למראה צעיר יותר. העלמת קמטים עמוקה יכולה להתבצע על ידי טיפולי בוטוקס, ושיטות נוספות כוללות טכנולוגיות כמו לייזר ומכשור מתקדם לעידוד וחידוש הקולגןולמיצוק העור. השיטה, או שילוב השיטות, מותאמות לכל לקוחה באופן אישי בהתאם למאפייניה.

מילוי קמטים – לעשות את זה נכון

כאמור, עולם טיפולי האסתטיקה עבר מהפיכה של ממש ואין כיום סיבה להתפשר על פחות מהטוב ביותר. ביונד מובילה את תחום העלמת הקמטים ללא סכיני מנתחים, עם הידע והטיפולים החדשניים ביותר, ועם יכולת האבחון והתאמת הטיפול הגבוהה ביותר, שמתייחסים למכלול הפנים והמראה הכללי. לאחר טיפול אחד או סדרת טיפולים קצרה, ללא כאבים, ללא עדויות חיצוניות לטיפול ועם חזרה מידית לשגרה, הקמטים כבר לא יבלטו – היופי שלך כן.

צרו קשר

סניף הרצליה:

רחוב הנדיב 71 הרצליה

ת.ד. 6187, מיקוד 4648583

סניף חיפה:

קניון סינמול (לב המפרץ)

קומה 3. ת.ד. 6187

מיקוד 4648583

​ביונד קליניקס:

077-77-222-77 | 8042*

פקס: 077-7117770
עקבו אחרינו באינסטגרם

מאמרים אחרונים

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו קראי עוד >>>

הטיפולים המבוקשים ביותר

מילוי, עיבוי ועיצוב שפתיים - עיצוב שפתיים העיניים הן אולי הראי של הנפש אבל השפתיים הן הכרטיס ביקור של הפנים. שפתיים סימטריות, ואלגנטיות עבות וחושניות מקנות לאישה יופי ועוצמה רבה והן אלמנט משיכה עיקרי בין קראי עוד >>>

תמיד יפה

עבדת קשה כדי להיות מי שאת - אישה מוצלחת, חזקה, יפה. את משקיעה בספורט, בתזונה ובאורח חיים בריא, ורואה תוצאות. ואם פה ושם לא הכל מושלם - יש פתרון לא דרסטי שיעזור לך להמשיך להישאר קראי עוד >>>

2018-06-06T13:59:48+00:00

מראה קלאסי זה ביונד

מלאי פרטים בחרי טיפול וקבלי אותו מתנה!

מיועד לנשים בגילאי 35+ | מתנה אחת ללקוחה. אין כפל מתנות. | מותנה בתיאום מראש ובכפוף להתאמה רפואית | תקף עד 31.12.2018