פיגמנטציה וכתמי שמש בפנים

חידוש מרקם העור

במשך השנים מאבד עורנו מרכיבים החשובים למראה ולחיוניות שלו, כגון חומצה היאלורונית וחלבוני קולגן ואלסטין. איבוד מרכיבים אלו גורם להופעת קמטוטים ולמראה עור יבש , אפרורי, עייף וחסר ברק.

טיפולי חידוש מקרם העור (סקין בוסטר) מעניקים לעור לחות, הזנה, גמישות ומצוק, ומאפשרים להשיב לעור את המראה הקורן והזוהר. הטיפול מבוצע על ידי הזרקת חומצה היאלורונית מוצלבת טבעית המזינה את העור ומסייעת להתחדשותו.

שיטות ההזרקה הייחודיות שפותחו ב-BEYOND, מאפשרות התאמה אישית מלאה של הטיפול למאפיינים האישיים של כל אחת ואחת. הטיפול מתאים לאזורי הפנים, הצוואר והמחשוף, והתוצאות נראות לעין מיד לאחר הטיפול הראשון.

אנחנו ב-BEYOND מחויבים לבטיחות שלך כערך עליון ושמים דגש רב על הבטחת איכות ובטיחות. בהתאם, כל הטיפולים שלנו מתבצעים על ידי רופאות מוסמכות בלבד ותוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר; כפי שמאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי, מנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) ותקן CE האירופי.

סקין בוסטר

אתן שואלות – המומחים של ביונד עונים

כחלק מתהליך ההתבגרות הטבעי, חלה בגוף ירידה משמעותית בייצור הרכיבים החיוניים למראה עור חיוני ומלא ברק, בהם חומצות וחלבונים שונים. כתוצאה מכך, מופיעים קמטוטים, העור הופך להיות דק ויבש, והמרקם שלו הופך אפרורי וחסר ברק. מרקם העור הוא אחד המאפיינים המשפיעים ביותר על מראה הפנים, הצוואר והמחשוף (דקולטה), ונשים רבות מחפשות פתרונות שיאפשרו להן להצעיר את עור הפנים שלהם. באמצעות טיפול חידוש מרקם העור (סקין בוסטר) המבוצע בקליניקות ביונד, ניתן לטשטש קמטוטים ולהשיב לעור את החיוניות, הרעננות והברק. למי מתאים הטיפול, איך הוא עובד ומדוע הוא מומלץ על ידי מיטב המומחים בתחום האסתטיקה? טוב ששאלתן.


למה מרקם העור שלי הפך יבש ואפרורי?

כחלק מתהליך ההתבגרות הטבעי, חלה בגוף ירידה משמעותית בייצור הרכיבים החיוניים למראה של מרקם העור – בראשם חומצה היאלורונית וחלבוני קולגן ואלסטין. הם שמעניקים לעור את המראה החלק, הזוהר והרענן, ולכן איבודם מוביל למרקם עור דק, עייף, אפרורי וחסר חיוניות, כמו גם להופעת קמטוטים. לצד תהליך ההתבגרות הטבעי, מרקם העור מושפע גם מגורמים חיצוניים, כמו עישון או חשיפה מרובה לשמש, שעשויים בפני עצמם להוביל ולהאיץ את הירידה בחיוניות, ואובדן הברק וזוהר הטבעיים.

בטיפולי חידוש מרקם העור ("Skin Booster"), ניתן להצעיר את העור ולהשיב לו את הזוהר והחיוניות. זאת ע"י הזנתו בחומצה היאלורונית מוצלבת, שאינה מעניקה נפח אלא מטפלת במרקם העור ובקמטוטים הקטנים האופייניים למצב זה.


למי זה מתאים?

לכל מי שמרגישה שעור הפנים, הצוואר או המחשוף שלה חסרי ברק וחיוניות, ומלאים בקמטוטים קטנים – ורוצה להשיב לעורה את המראה הזוהר והקורן. טיפולי סקין בוסטר לחידוש מרקם העור מאפשרים להשיב את המראה הזוהר והרענן, להשיג גוון אחיד ובריא, ולהחליק את הקמטוטים הקטנים.


איך עובד טיפול סקין בוסטר?

הטיפול ניתן ע"י רופאות מוסמכות שעושות שימוש בטכניקות הזרקה ייחודיות שפותחו ב-BEYOND ומבטיחות דיוק גבוה, והתאמה אישית מלאה לכל מטופלת. במהלך הטיפול אנחנו מבצעים הזרקת חומצה היאלורונית מוצלבת טבעית שאינה מעניקה נפח, ובכך מעודדים את התחדשות העור ומשיבים לו את המראה החלק, הבריא והקורן.


מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא חומצה המיוצרת בגופנו באופן טבעי, בתדירות שהולכת ופוחתת בעקבות תהליך ההתבגרות או השפעות חיצוניות שונות. החומצה מעודדת את חידוש הרקמות, וכן את ייצור הקולגן והאלסטין האחראים על הברק והזוהר הטבעיים של העור. מאחר ואנחנו משיבים לגוף את הרכיבים החיוניים שאבדו בו לאורך השנים ומעודדים את תהליך ההתחדשות המאפיין את שנות הנעורים, התוצאות של טיפולי סקין בוסטר לחידוש מרקם העור מספקות אפקט של "הצערת עור", ממש כאילו השבנו את הגלגל לאחור.


ומהי חומצה היאלורונית מוצלבת?

בהצלבת חומצה היאלורונית אנחנו למעשה קושרים במעבדה שרשראות שונות של חומצה היאלורונית טבעית, כך שנוצר חומר טבעי חזק שעמיד יותר בפני הפירוק המתרחש בגוף ומותאם לרמות עומק שונות בעור. לעומת חומצה היאלורונית שאינה מוצלבת, הזרקת חומצה היאלורונית מוצלבת מאפשרת לשמר את תוצאות הטיפול לחידוש מרקם העור לאורך זמן רב יותר.


האם לטיפולי חידוש מרקם העור יש תופעות לוואי?

הזרקת חומצה היאלורונית היא הטיפול המומלץ ביותר על ידי מיטב המומחים בתחום האסתטיקה, בארץ ובעולם. מאחר ומדובר בחומצה שמצויה ומיוצרת בגופנו באופן טבעי, תופעות הלוואי מסתכמות לרוב באודם מקומי או נפיחות קלה למספר ימים. התהליך עצמו קצר, עדין וניתן לחזור לשגרה מיד בסיומו.


כמה טיפולים נדרשים בכדי לקבל תוצאה מקסימלית?

טיפולי חידוש מרקם העור מספקים תוצאות הנראות לעין כבר בסיום הטיפול הראשון, בעוד מראה הפנים ממשיך להשתפר לאורך השבועיים הבאים עד לקבלת התוצאה הסופית. עם זאת, מספר הטיפולים המומלץ משתנה בהתאם למאפיינים האישיים של כל אחת, ולעיתים כדאי להמשיך לעוד טיפול או שניים בכדי לקבל תוצאות מיטביות.


האם אפשר לשלב כמה טיפולים בו זמנית?

כמובן, בהתאם להמלצת הרופאה ובהתבסס על אבחון מקדים, להתאמה אישית של כל מטופלת. ניתן לשלב את טיפולי חידוש מרקם העור עם טיפולי הזרקות המעניקות נפח למילוי קמטים או הרמת קו הלחי.


מחויבים לבטיחות שלך

כבר מספר שנים ברצף שאנחנו ב- BEYONDמחזיקים בתואר "קליניקת השנה של ישראל" וגאים להוביל אסתטיקה נשית ומתקדמת ברחבי הארץ. מתוך אמונה כי תפקידה של האסתטיקה הוא להעצים את האישה ולא לשנות אותה, אנחנו פועלים להעניק לכל אחת את המראה הרענן בו היא חושקת, באופן שלא יבטל את הקסם האישי, אלא ידגיש אותו – גרסה משופרת שלך עצמך. בהתאם, אנחנו מחויבים קודם כל לך, לבריאות ולבטיחות שלך, ומקפידים על שימוש בחומרים האיכותיים והבטוחים ביותר, כפי שאושרו על ידי משרדי הבריאות בישראל, אירופה (CE) וארה"ב (FDA). כל הטיפולים ניתנים על ידי צוות רופאות מוסמכות ומנוסות, ומאפשרים התאמה אישית מלאה של כל מרכיבי הטיפול.


לפגישת ייעוץ אישית לטיפולי ויטל לחידוש העור צרי קשר >>

צרו קשר

סניף הרצליה:

רחוב הנדיב 71 הרצליה

ת.ד. 6187, מיקוד 4648583

סניף חיפה:

קניון סינמול (לב המפרץ)

קומה 3. ת.ד. 6187

מיקוד 4648583

​ביונד קליניקס:

077-77-222-77 | 8042*

פקס: 077-7117770
עקבו אחרינו באינסטגרם

מאמרים אחרונים

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו קראי עוד >>>

הטיפולים המבוקשים ביותר

מילוי, עיבוי ועיצוב שפתיים - עיצוב שפתיים העיניים הן אולי הראי של הנפש אבל השפתיים הן הכרטיס ביקור של הפנים. שפתיים סימטריות, ואלגנטיות עבות וחושניות מקנות לאישה יופי ועוצמה רבה והן אלמנט משיכה עיקרי בין קראי עוד >>>

תמיד יפה

עבדת קשה כדי להיות מי שאת - אישה מוצלחת, חזקה, יפה. את משקיעה בספורט, בתזונה ובאורח חיים בריא, ורואה תוצאות. ואם פה ושם לא הכל מושלם - יש פתרון לא דרסטי שיעזור לך להמשיך להישאר קראי עוד >>>

2018-12-10T13:56:37+00:00

מראה קלאסי זה ביונד

מלאי פרטים בחרי טיפול וקבלי אותו מתנה!

מיועד לנשים בגילאי 35+ | מתנה אחת ללקוחה. אין כפל מתנות. | מותנה בתיאום מראש ובכפוף להתאמה רפואית | תקף עד 31.12.2018