איך הכל התחיל?

תמיד הוקסמתי מכוחן של נשים חזקות בוגרות ויפות שידעו לשמר את יופיין. התשוקה ליופי נשי, חוסר ההתפשרות והיכולת להבחין בפרטים קטנים בתוך מכלול היא חלק בלתי נפרד מהאישיות שלי והיא זו שהובילה אותי להקים את קליניקות  BEYOND הרואות את אסתטיקת הפנים כמכלול. BEYOND מהווה היום בית לכל אותן נשים השואפות למראה נשי, קלאסי ורך התואם את הנתונים הטבעיים שלהן.

מה הייחודיות של העסק ?

כל  אישה היא שונה ומיוחדת, לכל אחת פנים ייחודיות, קמטים וסגנון חיים שונה. על כל אחת הזמן משפיע אחרת ולכן אני מאמינה בהתאמה אישית של טיפול משולב ליצירת TOTAL LOOK   המותאם לך אישית. טיפולים מאוזנים המבטיחים מראה פרופורציונאלי והרמוני, מראה שהוא למעשה גרסה משופרת של עצמך, נשית רכה ואלגנטי וכול זאת ללא מגע של סכין המנתחים.

קצת עליי:

יופי ואסתטיקה תמיד הקסימו אותי. אני זוכרת את עצמי מסתכלת על אמא  שלי שרקחה לעצמה מסכות מקוויאר שחור ואת עור הקורן, החלק ונטול הקמטים. אני זוכרת כמה התפעלות היא עוררה ואת הבקשות מכולם “להסגיר את  סודותיה”. כבר אז חלמתי את מה שלימים הגשמתי. זה התחיל בפיתוח סדרת מוצרי האנטי- אייג’ינג עם הקוויאר השחור ומשם הדרך לקליניקות המציעות מכלול של טיפולים אסתטיים היתה ברורה.

שאיפה מקצועית לעתיד: מה החלום / המטרה הבאה?

להמשיך ולקדם את התודעה ליופי בקרב נשים תוך שימת דגש על כך שטיפול ביופי דורש יכולות מגוונות – החל מאבחון נכון שכולל התייחסות למכלול הפנים, שילוב של טכניקות לצורך הגעה לתוצאה מקסימאלית וכמובן שימוש במוצרים איכותיים ומתקדמים.

ספרי על מקרה בו זכור לך שחייה של לקוחה השתנו לאחר טיפול ?

אני פוגשת הרבה נשים ואני מתאימה לכל אחת ואת טיפול שמתאים עבורה. יחד עם זאת המשותף לכולן אלו הן המילים שהן אומרות לי כשאנו נפגשות שוב, הן אומרות לי שהן סוף סוף רואות במראה דמות שמשקפת את התחושה הפנימית שלהן, שהן שמחות להסתכל במראה כל בוקר ולחייך באמת .

מה לדעתך שם אותך בקדמת הבמה ומבדל אותך מאחרים בתחום?

אני דוגלת במראה טבעי, מתנגדת לשינוי דרסטי, לפנים מתוחות ומנופחות מידי, ובכלל למושג “להצעיר את הפנים” . טיפול אסתטי עבורי הוא כזה שמשדרג את האישה , מספק מראה נשי קלאסי טבעי והרמוני

טיפ לקוראים:

טפלי ביופייך, אף פעם לא מאוחר מידי ואפשר להגיע לתוצאות מדהימות ובזמן קצר. אחת מלקוחותינו למשל חגגה לא מזמן גיל 87 והיא מאושרת ויפה.

צרו קשר

סניף הרצליה:

רחוב הנדיב 71 הרצליה

ת.ד. 6187, מיקוד 4648583

סניף חיפה:

קניון סינמול (לב המפרץ)

קומה 3. ת.ד. 6187

מיקוד 4648583

​ביונד קליניקס:

077-77-222-77 | 8042*

פקס: 077-7117770

עקבו אחרינו באינסטגרם

מאמרים אחרונים

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו קראי עוד >>>

הטיפולים המבוקשים ביותר

מילוי, עיבוי ועיצוב שפתיים - עיצוב שפתיים העיניים הן אולי הראי של הנפש אבל השפתיים הן הכרטיס ביקור של הפנים. שפתיים סימטריות, ואלגנטיות עבות וחושניות מקנות לאישה יופי ועוצמה רבה והן אלמנט משיכה עיקרי בין קראי עוד >>>

תמיד יפה

עבדת קשה כדי להיות מי שאת - אישה מוצלחת, חזקה, יפה. את משקיעה בספורט, בתזונה ובאורח חיים בריא, ורואה תוצאות. ואם פה ושם לא הכל מושלם - יש פתרון לא דרסטי שיעזור לך להמשיך להישאר קראי עוד >>>

2018-06-19T11:35:30+00:00

מראה קלאסי זה ביונד

מלאי פרטים בחרי טיפול וקבלי אותו מתנה!

מיועד לנשים בגילאי 38+ | מתנה אחת ללקוחה. אין כפל מתנות. | מותנה בתיאום מראש ובכפוף להתאמה רפואית | תקף עד 31.12.2019