הכל על הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס

נתחיל בהרגעה: הזרקת בוטוקס היא פרקטיקה פופולרית ביותר, ומשמשת את עולם הרפואה כבר מעל שלושים שנה. הטיפולים בבוטוקס לצרכים אסתטיים הפכו למבוקשים ביותר בעולם כולו, בזכות התוצאות המעולות שהם מצליחים להשיג ביישור קמטים והצערת העור, וזאת בטיפול קצרצר ללא כאבים, ללא זמן החלמה וללא כל סימן. לרוב אין לטיפולים כל תופעות לוואי, וכשהן בכל זאת מופיעות מדובר בתופעות קלות דוגמת נפיחות קלה וזמנית או אודם קל. כל התופעות, אם מופיעות, עוברות תוך זמן קצר.

מה זה בעצם בוטוקס?

שמו הרשמי של החומר המוכר בשם ‘בוטוקס’ הוא ‘בוטוליניום טוקסין’. החומר מוזרק בכמות מזערית לקמטי ההבעה בחלק העליון של הפנים, ומכוון לשרירים העדינים שיוצרים את הקמטים, דוגמת קמט ה’זעף’ שבין הגבות, הקמטים ברוחב במצח והקמטוטים שסביב העיניים. החומר מונע מהשריר להמשיך ו’למשוך’ את הקמט, וכתוצאה מכך לאחר כמה ימים הקמט מתיישר. הטיפול מבוצע בהתאם לפנים של כל מטופלת (ומטופל), ומכוון לטיפול בקמטים שמפריעים לה באופן אישי.

אזורי הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס לטשטוש קמטים מבוצעת בשלושה אזורים עיקריים בחלק העליון של הפנים – במצח, בצדי העיניים ובין הגבות. באזורים אלה נמצאים קמטי ההבעה, שהם הקמטים שנוצרים מהבעות הפנים שלנו לאורך החיים – כעס, חיוך, צחוק. ככל שעוברות השנים הקמטים הללו מעמיקים, ונשים רבות מרגישות שהן נראות זועפות או כועסות, ומעוניינות לשנות את המראה הזה. נשים מסוימות מעוניינות במראה עיניים פתוח יותר, אחרות מרגישות שהקמטים סביב העיניים מבגרים אותן, ואחרות דווקא רוצות לשמור על קמטוטי ההבעה, אך מעוניינות לעדן אותם.

על מנת להגיע לתוצאה הרצויה, שתגרום לכל אחת להרגיש כמו עצמה, רק משודרגת, חשוב לפני הטיפול לשאול את עצמנו בכנות – מה אנחנו רוצות להשיג? מה נרצה להעלים ומה חשוב לנו לשמור? אולי קמטי ה’זעף’ עושים לך רע, אבל דווקא קמטי הצחוק גורמים לך לזיכרונות נעימים ואותם לא תרצי להעלים, אלא רק לעדן?

אז איך מחליטים כמה ואיפה להזריק בוטוקס?

לצורך ההחלטה על עומק הטיפול הרצוי, דרושה עין מקצועית שתאבחן את נתוני היופי הטבעיים שלך, את הסימטריה והפרופורציות של פניך, ותעזור לך להחליט מה לשפר ומה לשמר. אנחנו ב’ביונד’ מאמינות שאישה יפה בכל גיל, ושיופי לא אומר חזרה לנעורים. אין סיבה לנסות ולשנות את מראה הפנים, כשאפשר לשמר את מה שטוב ולשפר את מה שמפריע. כמו כל הטיפולים בקליניקות שלנו, הזרקת בוטוקס נעשית בצורה רגישה ועדינה, שמובילה לתוצאות טבעיות ומדויקות, ומחזירות תוך זמן קצרצר את המטופלת להיות היא – רק זוהרת, עדינה, נשית ומשופרת.

הזרקת בוטוקס – לעשות את זה נכון

טיפולי בוטוקס, על אף היותם פופולריים ביותר, הם עדיין טיפולים רפואיים וחשוב לבצע אותם בידיים המיומנות ביותר, כדי שהתוצאות יהיו מה שחלמת. ביונד מובילה את תחום טיפולי הצערת העור והעלמת הקמטים, ויש לנו את יכולת האבחון והטיפול הגבוהה ביותר, שמתייחסת למכלול הפנים ולמראה הכללי. לאחר טיפול קצר בן כמה דקות, ללא כאבים וללא עדויות חיצוניות לטיפול, תוכלי לחזור מידית לשגרה, ותוך מספר ימים הקמטים שבחרת להעלים ייעלמו, ואת תרגישי יפה ומחודשת.

צרו קשר

סניף הרצליה:

רחוב הנדיב 71 הרצליה

ת.ד. 6187, מיקוד 4648583

סניף חיפה:

קניון סינמול (לב המפרץ)

קומה 3. ת.ד. 6187

מיקוד 4648583

​ביונד קליניקס:

077-77-222-77 | 8042*

פקס: 077-7117770

עקבו אחרינו באינסטגרם

מאמרים אחרונים

עונת האירועים כבר כאן!

רגע לפני, ריכזנו עבורך את כל מה שצריך לעשות כדי להיראות מדהים בכל אירוע ! האביב מאחורינו, הקיץ לפנינו ובמילים אחרות - עונת האירועים החלה. לא משנה אם מדובר בחתונה של הבן או הבת, קראי עוד >>>

כל מה שרציתן לדעת על טיפולים אסתטיים בכל גיל, כך תעשו את זה נכון!

טיפולים אסתטיים הם כבר מזמן חלק משגרת הטיפוח הנשית, אבל רק מענה למכלול גורמי ההזדקנות ודיוק בהתאמת הטיפול המתאים לכל גיל - ישיגו תוצאה טבעית ואלגנטית. כך תעשו את זה נכון, מהרגע הראשון כבר קראי עוד >>>

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו קראי עוד >>>

2019-05-16T11:48:58+00:00

מראה קלאסי זה ביונד

מלאי פרטים בחרי טיפול וקבלי אותו מתנה!

אישורי משלוח דוא"ל / אסמס / משלוח חומר פרסומי

מיועד לנשים בגילאי 38+ | מתנה אחת ללקוחה. אין כפל מתנות. | מותנה בתיאום מראש ובכפוף להתאמה רפואית | תקף עד 31.12.2019