הפנים החדשות של שוק האסתטיקה

אנה ברנובסקי מומחית לאסתטיקה וטיפוח, ובעלת רשת הקליניקות BEYOND : “טיפול אסתטי נכון לא מסתכם בחומר מילוי לטשטוש הקמט. עיצוב פנים מושלם נעשה בהזרקות מדויקות ובחומרי מילוי איכותיים שנותנים מענה למכלול גורמי ההזדקנות : נפילה, קמטים, קמטוטים, סימטריה, טקסטורה ואפילו לפרופיל. רק מענה כולל ייתן את התוצאה הרצויה – מראה אלגנטי, קלאסי, נשי וטבעי “

הפיתוחים החדשניים והמכשור המתוחכם שמציע היום שוק האסתטיקה, הפכו את הטיפולים האסתטיים לחלק אינטגרלי משגרת הטיפוח הנשית, לצד איפור, צביעת שיער או מריחת קרמים. יותר ויותר נשים מודעות לאפשרויות החדשניות, בראשן טיפולים אסתטיים טבעיים ואפקטיביים שאינם כרוכים בניתוח פולשני, ושוק האסתטיקה נמצא בצמיחה מתמדת. כך, בעוד שתהליכי ההזדקנות של העור מתחילים להיות מורגשים בעיקר סביב גיל 40, נשים רבות מתחילות היום את הטיפולים כבר בגיל 35, על מנת לטפל בקמטוטים כבר בתחילת הדרך.  במקביל נשים שהתחילו את הטיפולים האסתטיים בגיל מבוגר יותר, כאשר סימני ההזדקנות כבר ניכרים בפנים, בולמות באמצעות הטיפולים את תהליך ההזדקנות, מעדנות את הקמטים שכבר נוצרו ומשפרות את המראה הכולל.

בשאלון שערך מגזין “אל” הצרפתי בקרב רופאות עור ופלסטיקאיות אירופאיות בכירות, כולן ציינו כי הן עוברות באופן קבוע טיפולי מילוי של חומצה היאלורונית וטיפולי בוטוקס. גם כששואלים את אנה ברנובסקי, מומחית בתחום האסתטיקה והטיפוח ובעלת רשת הקליניקות המובילה “BEYOND”, התשובה דומה: “אני דואגת לבצע מזה 15 שנה הזרקות איכותיות לעור הפנים. עצרתי את תהליך ההזדקנות ואני שומרת על המראה הטבעי והרענן באמצעות טיפולי הזרקות מדויקים, שלא משנים אותי אלה משפרים את המראה שלי באופן אלגנטי, קלאסי, נשי וטבעי “.

אנה ברנובסקי, הנושקת לגיל 50, היא אכן דוגמה נהדרת לתוצאות אליהן ניתן להגיע היום בטיפולי אסתטיקה מבוססי הזרקות. מי שהחלה את דרכה המקצועית בשנת 93′, עובדת לכל אורכה עם נשים ובעלת רשת הקליניקות BEYOND – קליניקות בוטיק עם מומחיות באסתטיקת הפנים – מאמינה שכל אישה יכולה להיות יפה ומטופחת, אם רק תהיה בידיה ההכוונה המקצועית הנכונה. “טיפול אסתטי נכון לא מסתכם רק בהזרקת חומר מילוי לטשטוש הקמט. מדובר בעיצוב פנים מושלם באמצעות הזרקות מדויקות וחומרי מילוי איכותיים, הנותנים מענה לקמטים, קמטוטים, סימטריה, טקסטורה, שקעי עיניים , צוואר ואפילו לפרופיל”, היא אומרת, “התוצאה מידית, יפה ואני דואגת שהיא תמיד תהיה גם טבעית – כך שהאישה תיראה כאילו פשוט השתבחה עם השנים”.

טיפולי אסתטיקה – פתרון כולל

בתהליך ההזדקנות הטבעי העור עובר תהליכים רבים והאנטומיה של הפנים משתנה – נוצרים שקעים ברקות ,סביב העיניים, בלחיים ובסנטר; הלחיים מצטמקות ואפילו קו הלסת נסוג. בהמשך, אנו חוות גם צניחה של עור הפנים ודלדול של הצוואר. כל אלו משפיעים על המראה הכולל ומעוררים אי נוחות בקרב נשים רבות. הטיפולים האסתטיים המוצעים היום לצד טכניקות ייחודיות, מאפשרים לספק מענה כולל לשיפור המראה, ללא זמן החלמה ועם תוצאות הנראות לעין כבר בסיום הטיפול. “אני מאמינה שמטרת ההתערבות הרפואית באסתטיקה אינה לשנות את מראה האישה” אומרת אנה, “אלא לשפר את המאפיינים הטבעיים באופן מדוד ונקי, באמצעות חומרים טבעיים המותאמים לכל אחת באופן אישי. כמובן שחשוב להסתכל על המראה הכולל של האישה ולהתאים את הטיפול תוך התייחסות למכלול הנתונים שלה”.

החומרים הטבעיים אליהם מתייחסת אנה הם שילוב של חומצות היאלורונית וחוטים, לצד מכשור מתקדם, ובוטולינום  טוקסין (בוטוקס).  אחד הטיפולים האהובים על אנה ברנובסקי הנו ה”מגה ליפט” – שיטת טיפול ייחודית שפותחה ומיושמת בקלינקות ביונד בלבד. השיטה מבוססת על טכניקת הזרקה ייחודית ומספקת את התוצאה הקרובה ביותר לניתוח הרמת פנים, רק ללא התערבות כירורגית, ללא זמן החלמה ומבלי לאבד את המראה הטבעי והקלאסי.

“שיטת ההזרקה וריכוז החומצה ההיאלורונית נבחרות על פי מאפייני האישה” מספרת אנה, “כך שאנחנו לא משנים אותה אלה רק משביחים את היופי הטבעי הייחודי לה – מעדנים את הקמטים, מטפלים במרקם העור ומספקים תוצאה טבעית, קלאסית ונשית. מעין גרסה משופרת שלה עצמה”. אנה עצמה מטופלת במגה ליפט מזה שנים ודואגת לשמר את תוצאות הטיפול, “כל טיפול שאני מציעה ללקוחות שלי , התנסיתי בו קודם בעצמי. אני מאמינה שרק מה שטוב לי יהיה טוב גם ללקוחות שלי , וסגנון המראה שלי עצמי, אלגנטי וטבעי, הוא גם הסגנון אליו אני שואפת לקחת את הלקוחות שלי. כמובן, תמיד בהתאם למאפיינים הטבעיים ולאנטומיה של כל אחת ואחת. לכן גם טיפול “המגה ליפט” הוא הפתרון האולטימטיבי בעיניי לאישה שעברה את גיל 40″.

אנה ברנובסקי לא מתביישת לספר על הטיפולים האסתטיים שעברה – להיפך, היא שמחה לחלוק עם לקוחותיה ולהראות את האפקטיביות של טיפולים לאורך שנים. “עברתי טיפולי הזרקות רבים. אני מטפלת בקמטי ההבעה שלי , ברקות ובשקעי העיניים – טיפול נהדר למי שנראית עייפה גם אחרי שנת לילה מלאה. חידדתי את קו הלסת ועצמות הלחיים, אני דואגת לטפל במרקם העור שלי ע”י הזרקת חומצה היאלורונית שמזינה אותו ומשפרת את הטקסטורה שלו, וכמובן שאני דואגת גם לטפל בצוואר ובמחשוף המקרינים ומשלימים את המראה הכולל.” היא מספרת ומדגישה – “ולמרות כל זאת, אני נראית טבעית וקלאסית ולא ניתן לדעת שעברתי טיפולים. וזה גם סוד ההצלחה של הטיפולים האסתטיים – שהם מאפשרים לנו לבלום את תהליך ההזדקנות, לשפר את המראה הכולל אבל לא לשנות אותו לחלוטין”.

ללכת על בטוח

הרוח הרעננה שמביא שוק האסתטיקה העכשווי עשוי להישמע לרבות כמו חלום ורוד. החשש הגדול מתוצאה לא רצויה ונזקים ארוכי טווח מלווה כל אישה שחולמת להחזיר לעצמה את המראה הצעיר. “חשוב להקפיד ולבחור קליניקה רצינית, כזו שמעסיקה רופאות בעלות ניסיון רב ועובדת עם מגוון רחב של חומרים המאושרים ע”י ה-  FDA ה- CE ומשרד הבריאות הישראלי” מסבירה אנה ברנובסקי, “הגיוון הרחב של חומרי המילוי והמכשור הרפואי, לצד מבחר טכניקות טיפול ושיטות הזרקה, מבטיחים התאמה אופטימאלית לכל טיפול ולכל אישה.” בנוסף, מדגישה אנה “תהליך עיצוב הפנים הוא אומנות, וחשוב להקפיד ולבחור קליניקה המציגה בפני האישה מראה שמתאים לאופייה”. הגישה שבה דוגלת אנה היא לא מהסוג שמשנה את האישה ו”מגהץ” את כל הקמטוטים, אלא מהסוג שמשפר ומשביח את המראה הכללי תוך התחשבות בנתונים הטבעיים הקיימים.

חשיבות הראייה האסתטית עליה מדברת אנה, כמו גם האג’נדה הנשית והטבעית הברורה שלה – “אנחנו קליניקה של נשים למען נשים” – הובילו את BEYOND לזכות, זו הפעם השלישית ברציפות, בתואר “קליניקת השנה בישראל” על ידי חברת א.מ.י טכנולוגיות המשווקת את רסטילן בישראל. לדברי אנה, ההצלחה של BEYOND נובעת מעמידה בלתי מתפשרת בפרמטרים של איכות ומקצועיות בכל טיפול שמבוצע בקליניקה. “אני דואגת להתעדכן בכל החידושים והפיתוחים בתחום, להשתתף בכנסים בינלאומיים ולהעניק ללקוחות שלי את הטיפולים המתקדמים והאפקטיביים ביותר בתחום האסתטיקה”.

העתיד של תחום האסתטיקה

תחום האסתטיקה נותן היום, יותר מתמיד,  מענה לכלל הגוף. היום כבר לא מטפלים רק בפנים, אלא נותנים מענה גם לאזור הצוואר והמחשוף, ולכפות הידיים. התחום כל הזמן מתפתח ומספק שיטות וטכניקות חדשות  ואפקטיביות. יחד עם זאת, חשוב לבחור בקפידה את החומרים  וטכניקות הטיפול, ולהתאימם לכל אישה על פי הפרמטרים הייחודיים לה.

כמיטב המסורת, גם השנה תפיק BEYOND את כנס האסתטיקה השנתי – היחיד בישראל שפונה לנשים ומציג את מגוון החידושים בתחום, לצד הדגמות והרצאות מעניינות מתחום האסתטיקה. “כל מי שמתעניינת באסתטיקה, בין אם היא כבר עברה טיפולים אסתטיים ובין אם היא חושבת עליהם, צריכה להגיע לכנס. שם היא תוכל ללמוד ולהעשיר את הידע בפתרונות שקיימים בתחום.”

צרו קשר

סניף הרצליה:

רחוב הנדיב 71 הרצליה

ת.ד. 6187, מיקוד 4648583

סניף חיפה:

קניון סינמול (לב המפרץ)

קומה 3. ת.ד. 6187

מיקוד 4648583

​ביונד קליניקס:

077-77-222-77 | 8042*

פקס: 077-7117770

עקבו אחרינו באינסטגרם

מאמרים אחרונים

עונת האירועים כבר כאן!

רגע לפני, ריכזנו עבורך את כל מה שצריך לעשות כדי להיראות מדהים בכל אירוע ! האביב מאחורינו, הקיץ לפנינו ובמילים אחרות - עונת האירועים החלה. לא משנה אם מדובר בחתונה של הבן או הבת, קראי עוד >>>

כל מה שרציתן לדעת על טיפולים אסתטיים בכל גיל, כך תעשו את זה נכון!

טיפולים אסתטיים הם כבר מזמן חלק משגרת הטיפוח הנשית, אבל רק מענה למכלול גורמי ההזדקנות ודיוק בהתאמת הטיפול המתאים לכל גיל - ישיגו תוצאה טבעית ואלגנטית. כך תעשו את זה נכון, מהרגע הראשון כבר קראי עוד >>>

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו קראי עוד >>>

2018-06-06T13:26:24+00:00

מראה קלאסי זה ביונד

מלאי פרטים בחרי טיפול וקבלי אותו מתנה!

אישורי משלוח דוא"ל / אסמס / משלוח חומר פרסומי

מיועד לנשים בגילאי 38+ | מתנה אחת ללקוחה. אין כפל מתנות. | מותנה בתיאום מראש ובכפוף להתאמה רפואית | תקף עד 31.12.2019