חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו הזמן הנכון לתקן את נזקי הקיץ ולהעניק לעורך boost לצורך החזרת המראה הרענן והזוהר לפנים.

היום, בנוסף לקרמים שכולנו מכירים, קיימים טיפולים חדשניים ואיכותיים שחודרים דרך שכבות העור ללא צורך בסכין מנתחים, טיפולים אלו מגיעים לשכבות העור העמוקות ומעניקים פתרונות מדויקים לטווח ארוך.

אנה ברנובסקי בעלת קליניקות BEYOND ומומחית בתחום האסתטיקה והטיפוח מזה 25 שנה מסבירה כי “בסוף הקיץ העור שלנו עייף, הוא מתעבה ומקבל גוון אפרפר ומאבד מהאלסטיות שלו “, בדיוק לצורך זה פותחו בקליניקות BEYOND טכניקות חדשניות  לתוצאות כוללות ומיטביות, הנשמרת לאורך זמן ללא צורך בתחזוקה קבועה. בקליניקות מבוצעים טיפולים הכוללים טכנולוגיות כמו לייזר וגלי רדיו, הזרקות נקודתיות והחדרת לחויות .

התפיסה שלנו מסבירה ברנובסקי היא ” שילוב של שלוש טכניקות בשלושה שלבים שנותנות לעור הפנים את השילוב המנצח להשפעה על מכלול הצרכים לחידוש העור , הטיפול מתאים וחשוב לכל אישה בכל גיל וניתן לבצע אלת כל שלביו במפגש אחד שלאחריו  ניתן ללכת לעבודה או אפילו לצאת לאירוע בערב (וכבר להיראות נהדר)”.

הטיפול מורכב מ 3 טכניקות הנוגעות לשכבות השונות של העור אשר ביחד מעצימות את חידוש ורענון עור הפנים

  • בשלב הראשון מבוצע טיפול של פילינג רפואי לחידוש שכבת העור העליונה ולטיפול בפיגמנטציה בעקבות החשיפה לשמש. הפילניג מחייה ומחדש את העור, מסיר עור יבש ובעקבות כך מטפל גם בקמטוטים הקטנים.
  • בשלב השני מוזרקות לעור חומצות היאלורוניות שאינן מקנות נפח אלה מעודדות את יצירת הקולגן  והאלסטין בשכבות הדרמיס. פעולה זו מחזירה את האלסטיות והזוהר לעור הפנים.
  • בשלב השלישי מבוצע טיפול להחזרת האלסטיות ומיצוק העור ע”י מכשור מתקדם . הפעולה משפיעה על “חומרי הבניה” של העור ומעודדת את יצור הקולגן ותיקון סיבי קולגן ישן-כך עור הפנים מתמצק ומתחדש ונראה זוהר ורענן.

הטיפול המשולב כפי שמסבירה ברנובסקי מספק מראה צעיר, זוהר ורענן ומחזיק מעמד לאורך זמן.

ברנובסקי שמלווה נשים רבות בקליניקות שלה מסבירה כי חשוב להתייעץ בנושאים הקשורים לאסתטיקת הפנים עם איש מקצוע שעליו סומכים . הסוד הוא העין המאבחנת והיד המבצעת- רק באבחון נכון שכולל התייחסות למכלול הפנים ניתן לספק תוצאה נכונה שלא משנה את האישה אלה רק משדרגת אותה , רק טיפולים מאוזנים יבטיחו מראה פרופורציונאלי והרמוני , מראה שהוא למעשה גרסה משופרת של עצמך נשית רכה ואלגנטית.

צרו קשר

סניף הרצליה:

רחוב הנדיב 71 הרצליה

ת.ד. 6187, מיקוד 4648583

סניף חיפה:

קניון סינמול (לב המפרץ)

קומה 3. ת.ד. 6187

מיקוד 4648583

​ביונד קליניקס:

077-77-222-77 | 8042*

פקס: 077-7117770

עקבו אחרינו באינסטגרם

מאמרים אחרונים

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו קראי עוד >>>

הטיפולים המבוקשים ביותר

מילוי, עיבוי ועיצוב שפתיים - עיצוב שפתיים העיניים הן אולי הראי של הנפש אבל השפתיים הן הכרטיס ביקור של הפנים. שפתיים סימטריות, ואלגנטיות עבות וחושניות מקנות לאישה יופי ועוצמה רבה והן אלמנט משיכה עיקרי בין קראי עוד >>>

תמיד יפה

עבדת קשה כדי להיות מי שאת - אישה מוצלחת, חזקה, יפה. את משקיעה בספורט, בתזונה ובאורח חיים בריא, ורואה תוצאות. ואם פה ושם לא הכל מושלם - יש פתרון לא דרסטי שיעזור לך להמשיך להישאר קראי עוד >>>

2018-09-13T17:03:56+00:00

מראה קלאסי זה ביונד

מלאי פרטים בחרי טיפול וקבלי אותו מתנה!

מיועד לנשים בגילאי 38+ | מתנה אחת ללקוחה. אין כפל מתנות. | מותנה בתיאום מראש ובכפוף להתאמה רפואית | תקף עד 31.12.2019