טיפולי הזרקת בוטוקס2019-03-28T13:30:30+00:00

הזרקת בוטוקס

כל אישה היא שונה ומיוחדת, לכל אחת פנים ייחודיות, קמטים וסגנון חיים שונה. על כל אחת הזמן משפיע אחרת ולכן ב – BEYOND מאמינים בהתאמה אישית של טיפול משולב ליצירת TOTAL LOOK טבעי נשי ורך וכל זאת באמצעות הזרקת בוטוקס וללא מגע של סכין המנתחים

סוגי טיפולי הזרקת בוטוקס

קמטים בצידי העיניים

קמט בין הגבות

קמטים במצח

העלמת קמטים באמצעות הזרקת בוטוקס

טיפול העלמת קמטים באמצעות הזרקת בוטוקס הוא אחד מטיפולי האסתטיקה הנפוצים בעולם, תודות ליעילותו הרבה. הזרקת בוטוקס יוצרת הרפיה לשרירים המכווצים המאפיינים את קמטי ההבעה ובכך מביאה לשיפור ניכר בהופעת הקמטים ומראה הפנים כולו. התוצאות נראות לעין כבר בימים הראשונים שלאחר הטיפול ונשמרות לתקופה של 3-6 חודשים, בהתאם לפעילות האישית של כל אחת.
עם זאת, בטיפולי הזרקת בוטוקס יש חשיבות רבה לדיוק, כאשר הזרקה בנקודה הנכונה היא שתעשה את ההבדל ותעניק את התוצאה הרצויה. על כן, טיפולי הזרקת בוטוקס בקליניקות BEYOND ניתנים על ידי רופאות מוסמכות בלבד ובשיטות הזרקה ייחודיות שפותחו ב-BEYOND ומאפשרות התאמה אישית מלאה לכל מטופלת.
מתוך מחויבות עליונה לבטיחות שלך, אנחנו עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, כפי שמאושרים על ידי ה-FDA האמריקאי, תקן CE האירופי ומשרד הבריאות הישראלי. כל אלו יחד, מאפשרים לנו להעניק טיפול מדויק להחלקת קמטים תוך שמירה על ההבעות הטבעיות והעצמת היופי הגלום בכל אחת.
טיפולי הזרקת בוטוקס מומלצים במיוחד להחלקת קמטי הבעה בצדי העיניים, במצח ובין הגבות, תוך השבת המראה המואר, הזוהר והרענן לאזור הפנים.


להעלים קמטי הבעה בעזרת בוטוקס

הזרקת בוטוקס היא פרקטיקה פופולרית שמשמשת את עולם הרפואה כבר מעל שלושים שנה. בעבר שימש הבוטוקס כטיפול למיגרנה ובמהלכו נתגלה כי הוא משיג תוצאות מרשימות בהחלקת קמטים, ובפרט קמטי ההבעה המצויים בשליש העליון של הפנים. קמטי הבעה הם אותם קמטים המופיעים בזמן ששרירי הפנים יוצרים הבעה מסוימת, כמו פליאה, חיוך, כעס או מחשבה. במרוצת השנים, קמטי ההבעה מעמיקים ומתקבעים, עד שנשים רבות חשות כי מראה הפנים שלהן אינו מעביר את תחושותיהן האמיתיות. לכך, הזרקת בוטוקס מדויקת מספקת פתרון איכותי, בעודה מרפה את השרירים המכווצים, מטשטשת את הקמטים ואף מעכבת את היווצרותם. בעוד הטיפול עצמו קצר ואינו כרוך בכאב או זמן החלמה, הזרקת בוטוקס לטיפול בקמטי הבעה הפכה מבוקשת מאוד עבור טיפולים אסתטיים בעולם כולו.


מה זה בוטוקס?

שמו הרשמי של החומר המוכר בשם ‘בוטוקס’ הוא ‘בוטוליניום טוקסין’ והוא סוג של חלבון שהזרקתו יוצרת הרפיה של שרירים מכווצים – המתבטאים בעור כקמטים. בזכות תכונה זו, הזרקת בוטוקס מדויקת אל אותם שרירים עדינים ומכווצים, מאפשרת להחליק ולטשטש קמטים תוך השבת המראה המואר והזוהר אל הפנים. יתרה מכך, מחקרים מעידים כי הזרקות בוטוקס חוזרות במשך מספר שנים, מביאות להקטנה במספר קמטי ההבעה ומעכבות את היווצרותם וקיבועם. בהתאם, טיפולי הזרקת בוטוקס אפקטיביים במיוחד לטיפול בקמטי ההבעה בחלק העליון של הפנים, דוגמת קמט ה’זעף’ שבין הגבות, הקמטים ברוחב המצח והקמטוטים שסביב העיניים.


איך מבצעים הזרקת בוטוקס?

אנחנו בקליניקות BEYOND פיתחנו שיטות הזרקה ייחודיות המאפשרות את החלקת הקמטים תוך התאמה אישית מלאה – לשמירה על ההבעות והמימיקות הטבעיות של הפנים. כך, כל מטופלת יכולה לבחור בדיוק באיזה קמטים היא רוצה לטפל ולהשיב לפניה את המראה המואר, תוך שמירה על היופי הטבעי הייחודי לה.
במהלך טיפולי הזרקת בוטוקס, הרופאה מזריקה כמות מזערית של החומר באופן מדויק אל האזור הרצוי. הטיפול עצמו הוא קל, מהיר ולרוב אינו כרוך בתופעות לוואי; כאשר גם במקרים שהן בכל זאת מופיעות, מדובר בנפיחות קלה או אודם מקומי שחולפים בתוך זמן קצר. כמו כן, התוצאות בטיפולי הזרקת בוטוקס נראות לעין בתוך 4-10 ימים ונשמרות לתקופה של 3-6 חודשים, בהתאם למאפיינים האישיים של כל אחת.


האם הטיפול בטוח?

הבוטוקס ידוע ונחשב לחומר בטוח ביותר שמאושר על ידי גופי הבריאות המחמירים בעולם ובישראל, תודות לידע הרב שנצבר במשך שנים רבות של שימוש רפואי ולמינונים הנמוכים בהם נעשה שימוש ברפואה האסתטית. עם זאת, המפתח לבטיחות הטיפול נעוץ בקבלתו אך ורק על ידי רופא מיומן, בסביבה מבוקרת ועל בסיס אבחון אישי מקדים.
אנחנו ב-BEYOND מחויבים לבטיחות שלך כערך עליון, ועל כן כלל הטיפולים שלנו ניתנים על ידי רופאות מוסמכות בלבד שמתעדכנות תדיר בחידושים וההתפתחויות באסתטיקה הרפואית, בארץ ובעולם. הרופאות שלנו עושות שימוש בטכניקות הזרקת בוטוקס ייעודיות שפותחו בביונד ומאפשרות דיוק מקסימלי בהענקת התוצאה הרצויה למראה הפנים הכולל, למפתח המבט ולשמירה על ההבעה והמימיקה הטבעית של הפנים. כלל הטיפולים ניתנים על בסיס אבחון רפואי ותוך התאמה מלאה למאפיינים האישיים – הרפואיים והאסתטיים – של כל אחת.


לאילו אזורים מומלץ הטיפול?

טיפולי הזרקת בוטוקס מומלצים עבור העלמת קמטים בשליש העליון של הפנים – במצח, בצדי העיניים ובין הגבות. באזורים אלה נמצאים קמטי ההבעה, אותם קמטים שנוצרים מהבעות פנים טבעיות, כמו חיוך, כעס, צחוק או בלבול. ככל שעוברות השנים, קמטים אלו מעמיקים ומתקבעים, ונשים רבות מרגישות שהם פוגמים במראה הפנים ובהעברת תחושותיהן האמיתיות. כך, יש נשים שמרגישות שהן נראות זועפות או כעוסות גם כשהן במצב רוח טוב ומרומם; ואחרות מרגישות שהקמטים מבגרים אותן שלא בהתאמה לגילן. טיפולי הזרקת בוטוקס בקליניקות BEYOND מאפשרים התאמה אישית מלאה ומתן טיפול מדויק לרצונות והשאיפות של אחת ואחת.


איך מחליטים כמה ואיפה להזריק?

בכדי לקבל החלטה על עומק ואופי הטיפול הרצוי, באופן שיתאים לתחושות והשאיפות של כל אחת, דרושה עין מקצועית וקשובה. לכן, כלל הטיפולים שלנו בקליניקות ביונד מושתתים על אבחון רפואי מקדים וניתנים על ידי רופאות המיומנות באסתטיקה מותאמת אישית. לצד היבטים רפואיים, הרופאה מאבחנת גם את נתוני היופי הטבעיים, החל ממיקום ואופי הקמטים, דרך מצב העור וכלה במבנה הייחודי והסימטריה של הפנים. בתהליך זה, אנחנו שמים דגש רב על הקשבה ורגישות אסתטית, כך שכל אחת תבחר בהתאם להרגשתה הפנימית – מה היא רוצה לשפר ועל מה חשוב לה לשמור.
אנחנו ב-BEYOND מאמינות שתפקידה של האסתטיקה אינו לשנות את האישה, אלא להעצים אותה – כי היופי אינו בהכרח כרוך ב”חזרה לנעורים”. לכל גיל יש את הקסם שלו, ואנחנו כאן בכדי לאפשר לכל אחת לשפר את מה שמפריע, אך לא פחות מזה – גם לשמר את מה שהיא אוהבת. כמו כל הטיפולים בקליניקות שלנו, הזרקת בוטוקס נעשית בצורה רגישה ועדינה, תוך ראייה הוליסטית המתחשבת בכלל המאפיינים האישיים. היא שמכתיבה את הדרך לטיפול מדויק ולתוצאות טבעיות, כך שתמשיכי להיראות בדיוק כמוך – רק זוהרת, מוארת ונשית מתמיד.


לקביעת פגישת ייעוץ אישית לטיפולי בוטוקס >>

צרו קשר

סניף הרצליה:

רחוב הנדיב 71 הרצליה

ת.ד. 6187, מיקוד 4648583

סניף חיפה:

קניון סינמול (לב המפרץ)

קומה 3. ת.ד. 6187

מיקוד 4648583

​ביונד קליניקס:

077-77-222-77 | 8042*

פקס: 077-7117770

עקבו אחרינו באינסטגרם

מאמרים אחרונים

עונת האירועים כבר כאן!

23 במאי 2019|

רגע לפני, ריכזנו עבורך את כל מה שצריך לעשות כדי להיראות מדהים בכל אירוע ! האביב מאחורינו, הקיץ לפנינו ובמילים אחרות - עונת האירועים החלה. לא משנה אם מדובר בחתונה של הבן או הבת, קראי עוד >>>

כל מה שרציתן לדעת על טיפולים אסתטיים בכל גיל, כך תעשו את זה נכון!

23 במאי 2019|

טיפולים אסתטיים הם כבר מזמן חלק משגרת הטיפוח הנשית, אבל רק מענה למכלול גורמי ההזדקנות ודיוק בהתאמת הטיפול המתאים לכל גיל - ישיגו תוצאה טבעית ואלגנטית. כך תעשו את זה נכון, מהרגע הראשון כבר קראי עוד >>>

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

11 ביוני 2018|

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו קראי עוד >>>