כל הדרכים להעלמת פיגמנטציה בפנים

פיגמנטציה בפנים

נתחיל מהחדשות הפחות טובות: במוקדם או במאוחר היא תופיע. השמש הישראלית, הגיל ואורחות החיים מבטיחים לנו שלמרבה הצער, מתישהו העור שלנו יקבל כתמי פיגמנטציה לא רצויים. והם ממש לא רצויים, כי ככל שהם מעטרים יותר חלקים מעור הפנים, הידיים, הצוואר והמחשוף, כך הם פוגעים במראה החלק של העור, וגורמים לנו להיראות יותר מבוגרות ממה שאנחנו מרגישות.
אבל יש גם חדשות טובות: אם יש משהו אחד שיכול לשפר את מראה הפנים יותר מכל דבר אחר, הרי זה הטיפול בפיגמנטציה. כי למטבע הזה יש שני צדדים: מצד אחד, לא משנה כמה טיפולים קוסמטיים נעבור – אם יש לנו פיגמנטציה אנחנו ניראה יותר מבוגרות, נקודה. מהצד השני, טיפול בפיגמנטציה – גם אם זה הטיפול היחיד שנעשה – יביא לשיפור עצום במראה שלנו. והחדשות הטובות באמת הן שניתן לטפל בפיגמנטציה, בלי קשר לדרגת החומרה שלה, לשפר את המצב ולטשטש ואף להעלים את הכתמים. איך? תלוי היכן היא מופיעה ומה המצב הכללי של העור.

איפה מופיעה פיגמנטציה בפנים: בשום מקום

קראת נכון, גם פנים חלקות צריכות טיפול, שכן כאמור – יום יבוא והפיגמנטציה איתו. אז למה לא למנוע ולהרחיק את היום הזה עד ככמה שניתן?

הטיפול המתאים: מניעה, מניעה, מניעה

הדבר הראשון שחשוב להמשיך ולעשות (כי ברור שאת כבר עושה) הוא להתמיד למרוח קרם הגנה על הפנים והמחשוף, גם בחורף. קרני השמש הן הגורם מספר אחד לכתמים החומים, וצמצום החשיפה אומר צמצום עתידי של הבעיה. בנוסף, חשוב לאכול הרבה ירקות, ובעיקר ירוקים וכתומים, משום שאלה מכילים נוגדי חמצון שהוכחו כיעילים מאוד בלחימה ברקידלים חופשיים ובשמירה על העור.

איפה היא מופיעה: עור הפנים הצוואר המחשוף והידיים

אז מרחת ומרחת ובכל זאת בסוף היא הגיעה. כתמים חומים על הפנים, מחשוף והידיים הם מסממני הגיל המבאסים ביותר שניתן לחוות. אז בואי ניתן לאיש מקצוע לאבחן שאכן מדובר בפיגמנטציה נגיד לה שלום ולא להתראות.

הטיפול המתאים: פילינג רפואי

הפילינג הרפואי מבוצע על ידי רופאה בקליניקות מתמחות. פילינג שמבוצע כראוי אינו כואב, הוא מעניק לעור גוון אחיד, מחליק קמטוטים עדינים, מבהיר את עור הפנים וטוב גם לסילוק אקנה ויובש. טיפולי הפילינג מגיעים בכמה רמות (קל – בינוני – עמוק) והתאמת הרמה לסוג העור ולדרגת החומרה של הפיגמנטציה היא קריטית. “טיפול פילינג חייב להיות מותאם לבעיה כדי שלא ייווצר נזק, ומצד שני כדי שהבעיה תיפתר”, מסבירה אנה ברנובסקי, הבעלים של קליניקות ‘ביונד’. “חשוב לזכור שהמטרה היא לא לשנות את מראה הפנים, אלא להחזיר אותן למראה הכי טוב שלהן ואת זה צריך לעשות בזהירות ובמיומנות”.

הטיפול המתאים: מכשור טכנולוגי מתקדם

“הטיפולים במכשור טכנולוגי דורשים מיומנות גדולה מאוד, לא רק כדי להבטיח תוצאה טובה, אלא גם ובעיקר כדי לא להוסיף עוד נזק.” מסבירה ברנובסקי, “הטיפולים כוללים שימוש במכשור לייזר וטיפולים באור וחובה לוודא שלמטפלת יש ניסיון רב”. טיפול נכון יכול לטשטש ואף להעלים את הכתמים, גם אם הם חמורים. כמובן שהטיפול חייב להיות מותאם לאזור המטופל, לשטח הפיגמנטציה ולסוג העור. איך זה עובד? “בדרך כלל מדובר בסדרת טיפולים כאשר בכל פעם המטפלת מתאימה את אורך הגל של המכשיר למצב העור ולצורה בה הוא הגיב לטיפול הקודם”, היא מסבירה. והחדשות הכי טובות? מאחר שהטיפולים הם נקודתיים בכתמי הפיגמנטציה ולא משפיעים על שאר העור, בסיום הטיפול ניתן לחזור לפעילות רגילה.

הטיפול המתאים: שילוב טכניקות

טיפול אפקטיבי יכלול לרוב שילוב של מספר טכניקות, הכול תלוי השטח ואזור הפיגמנטציה. הדבר החשוב ביותר הוא לבחור קליניקה שמתמחה בנושא ויכולה להציע את המגוון השילוב של הטיפולים לאפקטיביות מרבית.

צרו קשר

סניף הרצליה:

רחוב הנדיב 71 הרצליה

ת.ד. 6187, מיקוד 4648583

סניף חיפה:

קניון סינמול (לב המפרץ)

קומה 3. ת.ד. 6187

מיקוד 4648583

​ביונד קליניקס:

077-77-222-77 | 8042*

פקס: 077-7117770

עקבו אחרינו באינסטגרם

מאמרים אחרונים

עונת האירועים כבר כאן!

רגע לפני, ריכזנו עבורך את כל מה שצריך לעשות כדי להיראות מדהים בכל אירוע ! האביב מאחורינו, הקיץ לפנינו ובמילים אחרות - עונת האירועים החלה. לא משנה אם מדובר בחתונה של הבן או הבת, קראי עוד >>>

כל מה שרציתן לדעת על טיפולים אסתטיים בכל גיל, כך תעשו את זה נכון!

טיפולים אסתטיים הם כבר מזמן חלק משגרת הטיפוח הנשית, אבל רק מענה למכלול גורמי ההזדקנות ודיוק בהתאמת הטיפול המתאים לכל גיל - ישיגו תוצאה טבעית ואלגנטית. כך תעשו את זה נכון, מהרגע הראשון כבר קראי עוד >>>

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו קראי עוד >>>

2019-01-07T10:27:28+00:00

מראה קלאסי זה ביונד

מלאי פרטים בחרי טיפול וקבלי אותו מתנה!

אישורי משלוח דוא"ל / אסמס / משלוח חומר פרסומי

מיועד לנשים בגילאי 38+ | מתנה אחת ללקוחה. אין כפל מתנות. | מותנה בתיאום מראש ובכפוף להתאמה רפואית | תקף עד 31.12.2019