מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי רקות

ככל שאנו מתבגרות, חלה ירידת בנפח העור ונוצרים מעין שקעים באזור הרקות. שקעים אלו משפיעים רבות על מפתח העין, משנים את צורת העין הטבעית ויוצרים מראה עייף, צנום או נפול.

טיפול מילוי רקות מחזיר את הסימטריה לפנים, מותח את העור ומעדן את מראה הפנים כולו לכדי מראה שלם, רענן ומואר.

אנחנו בקליניקות BEYOND מחויבים קודם כל לך ולבטיחות שלך. תוך כך, כלל הטיפולים שלנו מבוצעים בעזרת החומרים האיכותיים ביותר שעומדים בתקן CE האירופי ומאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי וה-FDA האמריקאי.

מילוי רקות

אתן שואלות – המומחים של ביונד עונים

ירידות נפח והיווצרות שקעים באזורים שונים בפנים הן תופעות נפוצות של תהליך ההתבגרות. אך לעומת לחיים שוקעות או הופעת שקעים מתחת לעיניים, נשים רבות אינן מודעות להשפעה הרבה של שקעים באזור הרקות על מפתח העין ומראה הפנים כולו – וזאת למרות שהופעתם היא סימן גיל בולט מאוד. למעשה, שקעים באזור הרקות מובילים למראה עייף תמידית ופוגמים רבות בסימטריה הטבעית של תווי הפנים. בקליניקות BEYOND פיתחנו שיטות הזרקה ייעודיות עבור מילוי רקות, בתהליך עדין שמותאם במיוחד לאזור זה ומספק תוצאות מידיות. אז למה זה קורה, איך משפיעה שקיעת הרקות על מראה הפנים כולו, איך מתבצע מילוי רקות, למי זה מתאים וכל מה שחשוב לדעת – נמצא ממש כאן לפנייך.


למה הופיעו לי שקעים באזור הרקות?

אזור הרקות מאופיין בעור דק ועדין, ועל כן הוא מושפע מאוד מתהליכי התבגרות העור והשינויים החלים בחלק הפנים העליון בסביבות גיל 40 ואילך. תהליכים אלו כוללים שינויים ברקמות השומן, בהם אובדן רכיבים חיוניים להתחדשות ומיצוק העור. כך, העור הופך יבש, דק ומדולדל יותר, ושקעי הרקות מעמיקים פנימה. כמו כן, עשויה להתרחש ירידת נפח באזור הרקות גם בגילים צעירים יותר, בעקבות שינויים הורמונליים, השפעות סביבתיות שונות ומאפיינים גנטיים. כך או כך, כשזה קורה, מומלץ לבצע טיפול מילוי רקות בכדי להחזיר את הנפח האבוד ולהשיב את החיוניות לאזור העיניים כולו.


למה בכלל כדאי לטפל באזור הרקות?

עם הופעת שקעים באזור הרקות, הוורידים הופכים בולטים יותר וקצה הגבה מתקפל פנימה אל השקע – כך שהיא נוטה מטה ומאבדת מאורכה. אלו פוגמים במפתח המבט ויוצרים מראה נפול, כבד ועייף תמידית שאינו תואם את תחושותינו האמיתיות. במקרים של שקעים עמוקים, יכולה להיווצר אף פגיעה ממשית בפרופורציות ובסימטריה הטבעית של תווי הפנים. מילוי רקות בקליניקות BEYOND מאפשר להשיב לאזור העיניים והרקות את המבט הרענן והחיוני.


למי מתאים מילוי רקות בצדי העיניים?

מילוי רקות הוא טיפול שמתאים לכל מי שמרגישה שמראה פניה עייף, נפול וכבד גם כשהיא ערנית ולאחר שינה מספקת. הטיפול מומלץ במיוחד לבעלי עור דק, לעוסקים בפעילות ספורטיבית מאומצת (כמו ריצת מרתון) ולמי שירדו משמעותית במשקל, שכן במקרים אלו ירידת הנפח ברקות בולטת ומשפיעה על מראה הפנים אף יותר מהרגיל. הטיפול משפיע מידית על מפתח העין ומעניק מבט רענן וחיוני.


איך עובד הטיפול?

באמצעות טכניקות הזרקה שפותחו בקליניקות BEYOND ומותאמות במיוחד לעור העדין שבאזור הרקות. בטיפולי מילוי רקות אנחנו ממלאים את האזור ומשחזרים את הנפח שאבד לקבלת תמיכה טובה יותר לקצה הגבה ופתיחת מפתח העין. התוצאות ניכרות לעין ומשיבות את האור והרעננות לפנייך באופן מידי.


האם מילוי רקות נעשה בעזרת חומצה היאלורונית?

טיפולי מילוי רקות בקליניקות BEYOND מבוססים על הזרקת חומצה היאלורונית בתרכובות שונות – חומרי מילוי טבעיים שמיועדים במיוחד לעור העדין והדק של אזור הרקות. כלל החומרים בהם אנחנו עושים שימוש בטיפולי מילוי רקות מותאמים לך באופן אישי, עומדים בתקן CE האירופי ומאושרים על ידי ה-FDA האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי.


מי מוסמך לבצע מילוי רקות?

כאמור, העור באזור הרקות הינו דק ועדין במיוחד, וההשפעה של מילוי רקות הינה משמעותית להשבת הרעננות והזוהר למבט ולמראה הפנים כולו. על כן, טיפולי מילוי רקות חייבים להתבצע על ידי רופאות מוסמכות ומנוסות, ותוך התאמה אישית מלאה למאפיינים הייחודיים של כל מטופלת. אנחנו בקליניקות BEYOND מחויבים קודם כל לבטיחות שלך ולכן כלל הטיפולים שלנו מבוצעים על ידי רופאות מוסמכות ברפואה אסתטית המתעדכנות תדיר בחידושים בתחום, בארץ ובעולם.


כמה טיפולים נדרשים בכדי לקבל תוצאות מיטביות?

התוצאות בטיפולי מילוי רקות ניכרות לעין כבר במהלך הטיפול – הסימטריה חוזרת לפנים כהמשך של עצם הלחי, והגבה הנפולה מתרוממת ומתיישרת. כמו כן, לאורך השבועיים הראשונים חל שיפור הולך וגובר במראה הפנים ומפתח המבט.


יראו עליי שעשיתי מילוי רקות?

בקליניקות BEYOND פיתחנו שיטות הזרקה ייחודיות וייעודיות עבור מילוי רקות, המאפשרות דיוק רב והתאמה אישית לכל מטופלת. זאת, לצד השימוש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק ומתן הטיפולים על ידי רופאות מוסמכות בלבד, מאפשרים להשיג תוצאה קלאסית שמשתלבת בטבעיות במראה פנייך – גרסה רעננה ומוארת שלך עצמך.


האם אפשר לשלב כמה טיפולים בו זמנית?

בהחלט, ופעמים רבות אף מומלץ לשלב טיפולי מילוי רקות לצד טיפולים נוספים באזור, כמו מילוי שקעים מתחת לעיניים, הרמת קו הלחי או מילוי קמטי הבעה; בהתאם לצורך ועל בסיס אבחון מקדים של רופאה מוסמכת.


מחויבים לבטיחות שלך

כל אחת ואחד מאיתנו בקליניקות BEYOND מחויבים ומחויבות לבטיחות שלך כערך עליון, ופועלים כל העת להבטחת איכות החומרים, המכשירים וטכניקות הטיפול. כבר מספר שנים ברציפות שאנחנו מחזיקים בתואר “קליניקת השנה של ישראל” וגאים להוביל בארץ אסתטיקה נשית מתקדמת – הן ברמת הטכניקה והן ברמת הגישה. אנחנו מאמינים שתפקידנו הוא אינו לשנות, אלא להעצים אותך ולהעשיר את היופי הגלום בך באופן טבעי. מתוך אמונה זו, אנחנו מלווים אותך החל מהרגע הראשון ועד לתוצאה הסופית, בה את מביטה במראה ואוהבת את הפנים שמחייכות אלייך חזרה – גרסה משופרת ורעננה שלך עצמך.


לפגישת ייעוץ אישית לטיפולי מילוי רקות צרי קשר >>

צרו קשר

סניף הרצליה:

רחוב הנדיב 71 הרצליה

ת.ד. 6187, מיקוד 4648583

סניף חיפה:

קניון סינמול (לב המפרץ)

קומה 3. ת.ד. 6187

מיקוד 4648583

​ביונד קליניקס:

077-77-222-77 | 8042*

פקס: 077-7117770

עקבו אחרינו באינסטגרם

מאמרים אחרונים

עונת האירועים כבר כאן!

רגע לפני, ריכזנו עבורך את כל מה שצריך לעשות כדי להיראות מדהים בכל אירוע ! האביב מאחורינו, הקיץ לפנינו ובמילים אחרות - עונת האירועים החלה. לא משנה אם מדובר בחתונה של הבן או הבת, קראי עוד >>>

כל מה שרציתן לדעת על טיפולים אסתטיים בכל גיל, כך תעשו את זה נכון!

טיפולים אסתטיים הם כבר מזמן חלק משגרת הטיפוח הנשית, אבל רק מענה למכלול גורמי ההזדקנות ודיוק בהתאמת הטיפול המתאים לכל גיל - ישיגו תוצאה טבעית ואלגנטית. כך תעשו את זה נכון, מהרגע הראשון כבר קראי עוד >>>

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו קראי עוד >>>

2018-12-10T13:53:20+00:00