פיגמנטציה וכתמי שמש בפנים

כתמי שמש בפנים

פיגמנטציה בפנים יכולה להופיע על רקע גנטי או סביבתי, בגיל צעיר או כחלק מהתבגרות העור, כאשר אחד הביטויים השכיחים ביותר שלה הוא הופעת כתמי שמש. הופעת כתמים והבדלים בפיגמנט העור פוגעת בברק ובמראה החלק שלו, ומובילה למראה פנים מבוגר יותר.

היום קיימים טיפולים ייעודיים עבור פיגמנטציה בפנים ובכלל, המאפשרים לטשטש ואף להעלים את הכתמים – לקבלת מראה עור בריא וקורן. הטיפולים מתבצעים בטכניקות מתקדמות ואף משולבות, לרבות מכשור חדשני המאושר על ידי משרד הבריאות ומתאים במיוחד לטיפול בכתמים שנוצרו בעקבות חשיפה לשמש.

כתמי שמש בפנים

אתן שואלות – המומחים של ביונד עונים

בעיות פיגמנטציה, ובפרט פיגמנטציה הנוצרת ע”י השמש, היא תופעה נפוצה הפוגשת כל אישה ישראלית בשלב זה או אחרי בחייה. החשיפה הרבה לשמש המקומית, אורח החיים המודרני והשינויים ההורמונליים שעוברים על הגוף המתבגר; הם רק חלק מהדברים המעודדים הופעת כתמים והבדלי פיגמנט. כאשר מדובר בכתמי פיגמנטציה בפנים – אזור חשוף ומרכזי בתקשורת עם אחרים – הפגיעה במרקם העור ניכרת לעין וגורמת למראה מבוגר שאינו מייצג את תחושותינו. המכשור החדשני שלנו בקליניקות BEYOND מאפשר לטפל בנזקי פיגמנטציה בפנים, וכן לטשטש ואף להעלים לחלוטין כתמי שמש בפנים. איך זה עובד, למי זה מתאים וכל התשובות לכל השאלות – מחכות לך ממש כאן למטה.


למה מופיעה פיגמנטציה בפנים?

הסיבות להופעת פיגמנטציה בפנים (ובכלל) הן מגוונות, בהן השפעות הורמונאליות, גנטיקה, זיהום אוויר, וכמובן חשיפה מרובה לשמש – שמובילה להופעת כתמי שמש באזורים שונים בעור. כל אלו מעודדים פיזור לא אחיד של פיגמנט המלנין בשכבה העליונה של העור (אפידרמיס), דבר היוצר הבדלי צבע. הצטברות מלנוציטים (תאי מלנין) באזור ספציפי, תוביל לריכוז גבוה של הפיגמנט – כלומר, להופעת כתמים כהים ופגיעה במרקם העור.


למי מתאים הטיפול?

לכל מי שהופיעו לה כתמים הפוגעים בגוון או מרקם העור והיא רוצה להשיב לו את המראה האחיד, הבריא והזוהר. הטיפול מתאים להופעות פיגמנטציה בפנים, במחשוף, בצוואר ובאזורים נוספים, והוא יעיל במיוחד לטיפול בהופעת כתמי שמש. ניתן להתחיל בטיפול בכל גיל והוא מתאים לנשים וגברים כאחד.


באיזו שיטה מטפלים בכתמי שמש בפנים?

ב-BEYOND פיתחנו טיפול ייעודי המשלב מספר טכניקות ובכך מאפשר להשיג תוצאה אפקטיבית ומקסימאלית גם כשמדובר בהופעות חמורות של פיגמנטציה בפנים, במחשוף ובאזורים נוספים. הטיפול מתחיל באבחון מקדים של המאפיינים האישיים שלך – סוג העור, מיקום הכתם ומצב הפיגמנטציה הספציפית; ועל בסיסו מתאימים לך את טכניקת הטיפול – פילינג רפואי, טכנולוגיות אור מתקדמות או שילוב של שתיהן.


איך איפול בכתמי שמש בפנים עובד?

הטיפול באמצעות פילינג רפואי מתבצע על ידי רופאות מוסמכות בקליניקות BEYOND, המתאימות את עומק הפילינג (עדין–בינוני–עמוק) למצב העור וחומרת הפיגמנטציה. הפילינג מקלף את השכבה העליונה ומחדש את התאים, תוך שהוא מסלק כתמים, מבהיר את העור ומעניק לו גוון אחיד ומראה קורן.
הטיפול באמצעות טכנולוגיות אור מתקדמות משלב מכשור לייזר חדשני שאושר על ידי משרד הבריאות. הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות התאמה מלאה של אורך הגל למצב העור וחומרת הפיגמנטציה, כמו גם דיוק אופטימלי לקבלת מראה עור בריא וזוהר. הטיפול נקודתי ואינו משפיע על יתר אזורי העור, כך שאפשר לחזור לשגרה מיד בסיומו.


האם הטיפול יעיל נגד כתמי שמש?

בהחלט – טכנולוגיות האור המתקדמות בקליניקות BEYOND מאפשרות טיפול מדויק שנמצא יעיל במיוחד עבור כתמי שמש. זאת, לצד הניסיון הרב של הצוות, מאפשר לנו להשיג תוצאות אפקטיביות גם כאשר מדובר על כתמי שמש חמורים. כמו כן, בין אם זו פיגמנטציה בפנים או באזור אחר, הטיפול מאפשר לטשטש את הכתמים ופעמים רבות אף להעלים אותם לחלוטין.


האם צריך לחזור על הטיפול?

מומלץ לחזור על הטיפול 3 פעמים (בהפרש של שבועיים בין טיפול לטיפול), על מנת להשיג תוצאה מיטבית וארוכת טווח. יחד עם זאת, משך הטיפול תלוי קודם כל בסוג הפיגמנטציה ומיקומה (פיגמנטציה בפנים או במחשוף; כתמים חמורים או שטחיים וכו’), ולכן נקבע בהתאם לצורך והמאפיינים האישיים של כל מטופלת.


האם אפשר לשלב כמה טיפולים בו זמנית?

כמובן. כפי שהזכרנו, על מנת לתת מענה מקיף לכל סוגי הפיגמנטציה, אף פיתחנו ב-BEYOND טיפול שכבר בבסיסו משלב טכניקות שונות ובכך מאפשר קבלת תוצאות מקסימליות. במסגרת זו, ניתן לשלב גם טיפול ביתי באמצעות מוצרי הבהרה המסייעים בחידוש מרקם העור. מעבר לכך, כאמור, הטיפול בנזקי הפיגמנטציה, לרבות פיגמנטציה בפנים והעלמת כתמי שמש, הוא טיפול נקודתי שאינו משפיע על אזורים אחרים ולכן ניתן לשלב אותו גם עם טיפולים נוספים.


מחויבים לבטיחות שלך

אנחנו ב-BEYOND מאמינים שהחזון שלנו ליופי נשי, טבעי ומועצם, לצד המחויבות שלנו לבטיחות הלקוחות, הם מה שמאפשר לנו להוביל אסתטיקה נשית ואיכותית בישראל. כבר מספר שנים ברצף זוכה BEYOND בתואר “קליניקת השנה של ישראל” ומובילה חדשנות בפיתוח טכניקות טיפול ייחודיות, הנשענות על התאמה אישית מלאה והחומרים הטבעיים האיכותיים ביותר שאושרו על ידי משרד הבריאות הישראלי, האמריקאי והאירופי.


לפגישת ייעוץ אישית לטיפול בפיגמנטציה צרי קשר >>

צרו קשר

סניף הרצליה:

רחוב הנדיב 71 הרצליה

ת.ד. 6187, מיקוד 4648583

סניף חיפה:

קניון סינמול (לב המפרץ)

קומה 3. ת.ד. 6187

מיקוד 4648583

​ביונד קליניקס:

077-77-222-77 | 8042*

פקס: 077-7117770

עקבו אחרינו באינסטגרם

מאמרים אחרונים

עונת האירועים כבר כאן!

רגע לפני, ריכזנו עבורך את כל מה שצריך לעשות כדי להיראות מדהים בכל אירוע ! האביב מאחורינו, הקיץ לפנינו ובמילים אחרות - עונת האירועים החלה. לא משנה אם מדובר בחתונה של הבן או הבת, קראי עוד >>>

כל מה שרציתן לדעת על טיפולים אסתטיים בכל גיל, כך תעשו את זה נכון!

טיפולים אסתטיים הם כבר מזמן חלק משגרת הטיפוח הנשית, אבל רק מענה למכלול גורמי ההזדקנות ודיוק בהתאמת הטיפול המתאים לכל גיל - ישיגו תוצאה טבעית ואלגנטית. כך תעשו את זה נכון, מהרגע הראשון כבר קראי עוד >>>

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו קראי עוד >>>

2019-03-28T13:41:28+00:00