קמטים בצוואר

פיגמנטציה בצוואר ובמחשוף

בין אם על רקע גנטי או סביבתי, בין אם כחלק מהתבגרות העור או מחשיפה מזיקה לשמש וזיהום אוויר – כמעט כל אישה ישראלית תחווה במהלך חייה הופעת פיגמנטציה בצוואר, במחשוף או באזורים אחרים בגוף. ברוב המקרים מדובר על הבדלי צבע (פיגמנט), קרי כתמים על העור, שכאשר מופיעים משבשים את הגוון האחיד, פוגעים בברק ובזוהר הטבעיים של העור, ופוגמים במראה הכללי שהופך מבוגר יותר.

הטכניקות המתקדמות של BEYOND מספקות פתרון הוליסטי לטיפול בהופעות פיגמנטציה במחשוף ובצוואר. לצד אפקטיביות מוכחת, הן מאפשרות התאמה מלאה של שיטת ומרכיבי הטיפול לצרכים ולמאפיינים האישיים של כל מטופלת, כך שמתקבלת תוצאה הרמונית של מראה עור בריא וקורן.

הטיפולים מתבצעים בטכניקות מתקדמות ואף משולבות, הנשענות על מכשור חדשני באישור משרד הבריאות לצד שימוש בחומרים האיכותיים ביותר שאושרו על משרד הבריאות האמריקאי (FDA), הישראלי והאירופי (CE).

פיגמנטציה בצוואר

אתן שואלות – המומחים של ביונד עונים

אחת התופעות שמטרידות במיוחד את מנוחתן של נשות ישראל היא הופעת פיגמנטציה – גוון לא אחיד, הבדלי צבע (פיגמנט) והופעת כתמים על העור. כאשר מדובר על פיגמנטציה בצוואר או פיגמנטציה במחשוף, אזורים שלרוב חשופים ונחשבים לסמלי תשוקה ויופי, הפגיעה במרקם העור ניכרת לעין ומקנה מראה מבוגר שפוגע בתחושה האישית. בעוד שהופעת פיגמנטציה בצוואר ובמחשוף עשויה להתבטא אחרת אצל כל אחת, פיתחנו ב-BEYOND שיטת טיפול משולבת שמאפשרת התאמה אישית מלאה והשגת עור בריא וזוהר. איך זה עובד, אילו שיטות משלבים, למי מתאים הטיפול ועוד תשובות לשאלות חשובות כאן בהמשך.


למה הופיעה לי פיגמנטציה בצוואר / במחשוף?

הופעת פיגמנטציה בצוואר, כמו גם פיגמנטציה במחשוף ובכלל, נוצרת בעקבות פיזור לא-אחיד של מלנין בשכבת העור העליונה (אפידרמיס); הצטברות של תאי מלנין באזור מובילה לריכוז גבוה של הפיגמנט ובכך להבדלי צבע וגוון – שפעמים רבות מתבטאים בהופעת כתמים על העור. ישנם גורמים רבים שעשויים לעודד פיזור לא-אחיד של מלנין, החל מהשפעות גנטיות והורמונליות, וכלה בחשיפה מזיקה לזיהום אוויר ולקרני השמש.


למי מתאים הטיפול?

לכל מי שמבחינה בכתמים הפוגמים בגוון או במרקם העור שלה ורוצה להשיב לו את המראה הבריא והזוהר. תודות למגוון טכניקות מתקדמות ולשיטת הטיפול המשולבת של BEYOND, הטיפול מתאים להופעות פיגמנטציה בצוואר, פיגמנטציה במחשוף וביתר אזורי הגוף, וכן לדרגות חומרה שונות של כתמים על העור. ניתן להתחיל בטיפול בכל גיל והוא מתאים לנשים וגברים כאחד.


באילו שיטות מטפלים?

הטיפול בהופעת פיגמנטציה בצוואר, במחשוף ובכלל, מתבצע בקליניקות BEYOND על ידי מגוון רחב של טכנולוגיות בהן פילינג רפואי, טיפול באמצעות מכשור מתקדם ושימוש במוצרי הבהרה ייחודיים. אפשרות נוספת הנה טיפול המשלב מספר טכניקות יחד, כאשר שיטת הטיפול ואופיו נקבעים על פי אבחון מקדים ומותאמים באופן אישי לכל מטופלת.


מה זה פילינג רפואי?

פילינג רפואי הוא טיפול לחידוש התאים והרקמה התת-עורית, על ידי קילוף השכבה העליונה של העור בדרגת עומק המותאמת לחומרת המקרה הספציפי. הטיפול מאפשר סילוק כתמים ויובש, החלקת קמטוטים עדינים והבהרה של העור. הפילינג אפקטיבי מאוד בטיפול בהופעת פיגמנטציה בצוואר ובכלל, שכן הוא מסייע רבות בהשבת הגוון האחיד והמראה הקורן לעור.


איך עובד הטיפול בפיגמנטציה באמצעות מכשור רפואי מתקדם?

טיפול בפיגמנטציה באמצעות מכשור רפואי מתקדם מאפשר טיפול נקודתי בבעיית הפיגמנטציה בלבד והשגת מראה עור בריא וקורן. הטיפול מתאים במיוחד לטשטוש כתמים על העור שנוצרו בעקבות חשיפה לשמש (“כתמי שמש”), עם זאת אפקטיבי עבור סוגים שונים של פיגמנטציה במחשוף, בצוואר ובכלל.


באילו מוצרי הבהרה משתמשים?

סדרת מוצרי ההבהרה הייעודיים שפותחו בקליניקות BEYOND, עשירה באנזימים לעיכוב ייצור המלנין וכן מכילה נוגדי חמצון וחומרי הבהרה המסייעים לטיפול בנזקי פיגמנטציה בצוואר, במחשוף ובעור הפנים. מוצרי ההבהרה מותאמים למטופלת על פי אבחון מקדים ומיושמים בסדרת טיפולים אישית וממוקדת על ידי קוסמטיקאיות מוסמכות בלבד.


מהי שיטת הטיפול המשולבת?

על מנת להגיע לתוצאה מקסימאלית בטיפול פיגמנטציה בצוואר, במחשוף ובאזורים נוספים בגוף, פיתחנו ב-BEYOND טיפול ייעודי המשלב מספר טכניקות מתקדמות, בהן שימוש במכשור מתקדם, פילינג רפואי וטיפול במוצרי הבהרה. הטיפול המשולב נקבע על פי המאפיינים האישיים של כל אחת, לתוצאות אפקטיביות ומרביות.


האם צריך לחזור על הטיפול?

משך הטיפול בהופעות פיגמנטציה בצוואר ובמחשוף נקבע בהתאם לצורך והמאפיינים של כל מטופלת, כמו מצב הפיגמנטציה וחומרת הכתמים, המכתיבים את טכניקת הטיפול ואופיו. ברוב המקרים, על מנת להשיג תוצאה מקסימלית לאורך זמן, מומלץ לחזור על הטיפול שלוש פעמים בהפרשים של בין שבועיים לחודש ימים, בהתאם לסוג הטיפול שהותאם.


האם אפשר לשלב כמה טיפולים בו זמנית?

בהחלט. מעבר לשיטה המשולבת, המגלמת בתוכה את טכניקות הטיפול השונות לפיגמנטציה (לרבות טיפול משולב עבור פיגמנטציה בצוואר ובאזורים אחרים), ניתן לשלב גם טיפולים נוספים להשבת המראה הרענן והנשי לאזור הצוואר והמחשוף, בהם העלמת קמטים וטיפול לחידוש מרקם העור.


מחויבים לבטיחות שלך

BEYOND מחויבת קודם כל לבטיחות שלך ועל כן מקפידה על מכשור מתקדם וחומרים באיכות הגבוהה ביותר, כפי שמאושרים על ידי משרד הבריאות בישראל, באירופה (CE) ובארה”ב (FDA). במסגרת המחויבות שלנו ללקוחותינו, אנחנו גאים להחזיק כבר מספר שנים ברצף בתואר “קליניקת השנה של ישראל” ולהוביל אסתטיקה מתקדמת, הנשענת על העצמה נשית והרחבת מודל היופי. אנחנו מאמינים שליופי אין גיל ותפקידה של האסתטיקה הוא לא לשנות את האישה, אלא להעצים את יופייה על ידי הדגשת המאפיינים הטבעיים שעושים אותה היא, ולכן מקפידים על התאמה אישית מלאה של כל מרכיבי הטיפול.


לפגישת ייעוץ אישית לטיפולי פיגמנטציה צרי קשר >>

צרו קשר

סניף הרצליה:

רחוב הנדיב 71 הרצליה

ת.ד. 6187, מיקוד 4648583

סניף חיפה:

קניון סינמול (לב המפרץ)

קומה 3. ת.ד. 6187

מיקוד 4648583

​ביונד קליניקס:

077-77-222-77 | 8042*

פקס: 077-7117770

עקבו אחרינו באינסטגרם

מאמרים אחרונים

עונת האירועים כבר כאן!

רגע לפני, ריכזנו עבורך את כל מה שצריך לעשות כדי להיראות מדהים בכל אירוע ! האביב מאחורינו, הקיץ לפנינו ובמילים אחרות - עונת האירועים החלה. לא משנה אם מדובר בחתונה של הבן או הבת, קראי עוד >>>

כל מה שרציתן לדעת על טיפולים אסתטיים בכל גיל, כך תעשו את זה נכון!

טיפולים אסתטיים הם כבר מזמן חלק משגרת הטיפוח הנשית, אבל רק מענה למכלול גורמי ההזדקנות ודיוק בהתאמת הטיפול המתאים לכל גיל - ישיגו תוצאה טבעית ואלגנטית. כך תעשו את זה נכון, מהרגע הראשון כבר קראי עוד >>>

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו קראי עוד >>>

2018-12-10T13:51:27+00:00

מראה קלאסי זה ביונד

מלאי פרטים בחרי טיפול וקבלי אותו מתנה!

אישורי משלוח דוא"ל / אסמס / משלוח חומר פרסומי

מיועד לנשים בגילאי 38+ | מתנה אחת ללקוחה. אין כפל מתנות. | מותנה בתיאום מראש ובכפוף להתאמה רפואית | תקף עד 31.12.2019