קמטים במצח

קמטי הבעה נוטים להופיע כבר בתחילת שנות השלושים, בעיקר בשליש העליון של הפנים, באזור המצח, העיניים והגבות. בעוד שיש קמטי הבעה שאף מחמיאים לנו, פעמים רבות הם מעניקים לפנים מראה זועף או נפול שאינו נאמן לתחושותינו. לכן, בטיפול להעלמת קמטים במצח יש חשיבות רבה לדיוק ולבטיחות.

אנחנו ב-BEYOND פיתחנו טכניקת הזרקה ייחודית שמאפשרת דיוק מקסימלי – להשבת המראה המואר לפנים, תוך שמירה על הבעה נשית וטבעית. הטיפול ניתן ע”י רופאות מוסמכות, בהתאמה אישית מלאה לכל מטופלת ותוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר המאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי, ה-FDA האמריקאי ותקן CE האירופי.

אתן שואלות – המומחים של ביונד עונים

שרירי המצח שלנו שותפים לחלק גדול מהבעות הפנים ואופן התקשורת שלנו. דאגה, הפתעה, כעס, מחשבה; אנחנו מרגישות – והם מתכווצים בהתאמה. עם השנים, בעוד העור מאבד מגמישותו, הכיווצים מתחילים להשאיר אחריהם עקבות עד שהם מתקבעים ומופיעים קמטים במצח. פעמים רבות הקמטים במצח משרים על הפנים מראה כעוס או כבד, שאינו משקף את תחושתנו. זה בדיוק השלב בו נרצה לבצע טיפול להעלמת קמטים במצח, ולהשיב לפנים את המראה המואר והזוהר. באמצעות הטכניקה הייחודית של BEYOND, הטיפול ניתן בצורה מדויקת ומותאמת אישית, המאפשרת קבלת תוצאה נשית שמשמרת את ההבעה הטבעית. איך עובד הטיפול, באילו חומרים משתמשים ולמי זה מתאים? טוב ששאלת.


למה הופיעו לי קמטים במצח?

עם התבגרות העור חלה ירידה הדרגתית בייצור רכיבים חיוניים בגוף, בהם קולגן ואלסטין האחראיים על גמישות העור, רעננותו ומיצוקו. תוך כך, פעילות שרירי ההבעה מתחילה להתקבע ולהעמיק, ונוצרים קמטים במצח ובאזורים נוספים.


למי מתאים הטיפול?

לכל מי שמרגישה שהקמטים באזור המצח מעניקים לה מראה כעוס, עייף או כבד, ורוצה להשיב לפניה את המראה המואר, הזוהר והרענן. הטיפול להעלמת קמטים במצח מתאים לנשים וגברים כאחד.


מתי כדאי להתחיל?

מומלץ להתחיל בטיפול להעלמת קמטים במצח, ובכלל קמטי הבעה, קרוב ככל הניתן למועד הופעתם על מנת למנוע מהם להמשיך ולהעמיק. יחד עם זאת, תמיד מומלץ להתייעץ עם הרופאה להתאמת התזמון והטיפול למאפיינים האישיים של כל אחת.


איך זה עובד?

על בסיס אבחון רפואי מקדים, הרופאה מזריקה כמות מזערית של בוטולוניום טוקסין, באמצעות מחט דקיקה ובאופן נקודתי אל הקמט הרצוי. הטיפול להעלמת קמטים במצח מתבצע בשיטות ההזרקה הייחודיות שפותחו ב-BEYOND, המאפשרות דיוק מקסימלי לקבלת תוצאה נשית וטבעית.


באיזה חומרים משתמשים?

טיפול להעלמת קמטים במצח מתבצע באמצאות הזרקה נקודתית של בוטולוניום טוקסין, או בשמו המסחרי “בוטוקס” – חומר הידוע ביעילותו להעלמת קמטי הבעה קיימים ואף לעיכוב הופעתם של קמטים חדשים, ונחשב לבטוח ביותר על ידי גופי הבריאות המחמירים בישראל ובעולם. הבוטוקס הוא סוג של חלבון שיוצר הרפיה של השרירים המכווצים. על כן, הזרקה מדויקת אל השריר הרצוי מאפשרת להחליק ולטשטש קמטים במצח, תוך השבת המראה המואר והזוהר לפנים בטיפול קל ומהיר.


כמה טיפולים נדרשים לקבלת תוצאות מיטביות?

תוצאות הטיפול להעלמת קמטים במצח נראות לעין בתוך ארבעה עד עשרה ימים ונשמרות לתקופה של 3 חודשים עד חצי שנה, בהתאם למאפיינים האישיים של כל אחת.


יראו עליי שעשיתי בוטוקס?

אנחנו ב-BEYOND מאמינים שמטרת הטיפולים האסתטיים היא להעצים את היופי הגלום בכל אחת, ולא לשנות אותו. בהתאם, אנחנו מקפידים על התאמה אישית מלאה בכל טיפול ושימוש בטכניקות מתקדמות שמאפשרות דיוק מקסימלי – כך שתוכלי לבחור בדיוק במה לטפל ועל מה לשמור, ולקבל גרסה משופרת שלך עצמך, טבעית ונשית מתמיד.


האם אפשר לשלב כמה טיפולים בו זמנית?

ניתן לשלב טיפול להעלמת קמטים במצח עם טיפולים נוספים להעלמת קמטי הבעה, כמו קמטים בצדי העיניים או בין הגבות, בהתאם להמלצת הרופאה ולשאיפה האישית של כל מטופלת.


מחויבים לבטיחות שלך

מזה מספר שנים ברצף שביונד זוכה בתואר “קליניקת השנה של ישראל” וגאה להוביל אסתטיקה נשית, בטוחה ואיכותית. אנחנו מאמינים שתפקידה של האסתטיקה הוא לא לשנות, אלא להעצים את היופי הטבעי הגלום בכל אחת, בדיוק במידה הרצויה לה. על כן, לאורך כל הדרך, אנחנו מלווים אותך אל התוצאה עליה חלמת בהקשבה ובבטחה – תוך הקפדה על איכות מיטבית והתאמה אישית מלאה של כל מרכיבי הטיפול.


לפגישת ייעוץ אישית לטיפול והעלמת קמטים במצח צרי קשר >>

צרו קשר

סניף הרצליה:

רחוב הנדיב 71 הרצליה

ת.ד. 6187, מיקוד 4648583

סניף חיפה:

קניון סינמול (לב המפרץ)

קומה 3. ת.ד. 6187

מיקוד 4648583

​ביונד קליניקס:

077-77-222-77 | 8042*

פקס: 077-7117770

עקבו אחרינו באינסטגרם

מאמרים אחרונים

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו קראי עוד >>>

הטיפולים המבוקשים ביותר

מילוי, עיבוי ועיצוב שפתיים - עיצוב שפתיים העיניים הן אולי הראי של הנפש אבל השפתיים הן הכרטיס ביקור של הפנים. שפתיים סימטריות, ואלגנטיות עבות וחושניות מקנות לאישה יופי ועוצמה רבה והן אלמנט משיכה עיקרי בין קראי עוד >>>

תמיד יפה

עבדת קשה כדי להיות מי שאת - אישה מוצלחת, חזקה, יפה. את משקיעה בספורט, בתזונה ובאורח חיים בריא, ורואה תוצאות. ואם פה ושם לא הכל מושלם - יש פתרון לא דרסטי שיעזור לך להמשיך להישאר קראי עוד >>>

2018-12-16T10:32:26+00:00

מראה קלאסי זה ביונד

מלאי פרטים בחרי טיפול וקבלי אותו מתנה!

אישורי משלוח דוא"ל / אסמס / משלוח חומר פרסומי

מיועד לנשים בגילאי 38+ | מתנה אחת ללקוחה. אין כפל מתנות. | מותנה בתיאום מראש ובכפוף להתאמה רפואית | תקף עד 31.12.2019