מילוי שקעים מתחת לעיניים

קמטי הבעה מסביב לעיניים

קמטים הבעה מסביב לעיניים הם בין קמטי ההבעה הבולטים והמשפיעים ביותר על מראה הפנים. העיניים לוקחות חלק בכל הבעת פנים ונמצאות במרכז תשומת הלב בכל תקשורת שלנו עם אחרים. בעוד שרבים מהקמטים הללו, הנקראים לעיתים “קמטי חיוך” או “קמטי צחוק”, הם אכן תוצר של רגעים משמחים בחיינו – התקבעותם עשויה ליצור מראה עייף ואף עצוב.

את הפער בין התחושה הפנימית למראה המתקבל עם העמקת הקמטים והתרחבותם, ניתן לטשטש באמצעות טיפול להעלמת קמטים הבעה מסביב לעיניים.

אנחנו ב-BEYOND פיתחנו טכניקות הזרקה ייחודיות שמאפשרות דיוק מקסימלי והתאמה אישית מלאה – כך שכל אחת תוכל להשיב לפניה את המראה הנשי והמואר, תוך שמירה על ההבעה הטבעית לה. מתוך מחויבות עליונה לבטיחות שלך, הטיפול ניתן על ידי רופאות מוסמכות בלבד, העושות שימוש בחומרים האיכותיים ביותר המאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי, האמריקאי (FDA) והאירופי (CE).

אתן שואלות – המומחים של ביונד עונים

עיניים צוחקות, עיניים מדברות, עיניים שואלות; העיניים הן מפתח לעולמנו הפנימי והן מהוות חלק מהותי מיכולת ההבעה שלנו. כחלק מכך, חלה התכווצות חוזרת ותכופה של השרירים בצדי העיניים, בכל פעם שאנחנו צוחקות, כועסות, בוכות או מחייכות. עם התבגרות העור והירידה בגמישותו הטבעית, אותו כיווץ מתקבע ומעמיק – עד להופעת קמטים בצדי העיניים; קמטי הבעה שנוטים להשוות לפנים מבע עייף ואף עצוב, בעודם מעמיקים ומתרחבים עם השנים.

טיפול להעלמת קמטים בצדי העיניים בטכניקות הייחודיות של BEYOND מאפשר לכל אחת להשיב לפניה את המראה הנשי והמואר, תוך שמירה על ההבעה הטבעית והקסם האישי. איך זה עובד, באיזה חומרים משתמשים ולמי זה מתאים? התשובות ממש כאן לפנייך.


למה הופיעו לי קמטי הבעה מסביב לעיניים?

כחלק ממימיקת הפנים הטבעית שלנו, השרירים בצדי העיניים מתכווצים באופן תדיר וחוזר עם כל הבעה. כאשר העור מתבגר ומאבד מהמיצוק והגמישות שלו, פעילות שרירי ההבעה והתכווצותם מתחילות להתקבע – כך שנוצרים קמטים בצדי העיניים שאף מעמיקים ומתרחבים עם הזמן.


למי מתאים הטיפול?

לכל מי שמרגישה שהקמטים והקמטוטים בצדי העיניים מעניקים לה מראה עייף, כבד או עצוב – ורוצה להשיב לפניה את הרעננות, תוך שמירה על הבעה טבעית ומראה נשי. טיפול להעלמת קמטים בצדי העיניים מתאים, כמובן, לנשים וגברים כאחד.


מתי כדאי להתחיל?

מוטב להתחיל בטיפול להעלמת קמטים בצדי העיניים, כמו גם קמטי הבעה אחרים, כמה שיותר קרוב למועד הופעתם. זאת, בעיקר כדי למנוע מהם להמשיך להעמיק ולהתרחב. עם זאת, כמובן, כל מקרה לגופו ותמיד מוטב להתייעץ עם רופאה בכדי לוודא את התאמת הטיפול ותזמונו למאפיינים הספציפיים שלך.


איך זה עובד?

טיפול להעלמת קמטים בצדי העיניים מתבצע בטכניקות הזרקה ייחודיות שפותחו ב-BEYOND במיוחד לאזור העדין של העיניים. במהלך הטיפול אנחנו מתאימים עבורך את מינון ושיטת ההזרקה, ובאמצעות מחט דקיקה מחדירים את החומר באופן מדויק, לאזור הרצוי בלבד.


באילו חומרים משתמשים?

העלמת קמטים בצדי העיניים מתבצעת ע”י הזרקת בוטוליניום טוקסין (בוטוקס), שנפוץ ברחבי העולם ונחשב ליעיל במיוחד בהעלמת קמטים. הבוטוקס יוצר הרפיה של השרירים המכווצים, ובכך מחליק את הקמט בצד העין ואף מעכב את היווצרותם של קמטים חדשים במקום. הזרקת החומר נעשית בטכניקות ייעודיות לאזור העין העדין, ותוך שימוש בחומרים איכותיים בלבד – כפי שמאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי, האירופי (CE) והאמריקאי (FDA), ומותאמים לכל אחת באופן אישי.


תוך כמה זמן ניתן לראות את תוצאות הטיפול?

התוצאות נראות לעין תוך 4-10 ימים ונשמרות לתקופה של 3-6 חודשים, בהתאם למאפיינים האישיים של כל אחת.


יראו עליי שעשיתי בוטוקס?

ב-BEYOND אנחנו מאמינים שטיפול אפקטיבי הוא טיפול שלא משנה אותך, אלא מעצים את היופי הקיים בך. ההקפדה על התאמה אישית מדויקת, חומרים איכותיים ומאושרים, צוות רופאות מוסמך ושימוש בטכניקות מתקדמות, מאפשרים לנו להשיג תוצאות נקיות ואלגנטיות תוך שמירה על ההבעה הטבעית – כך שיתקבל מראה משופר אבל שלך עצמך.


האם אפשר לשלב כמה טיפולים בו זמנית?

כמובן. ניתן לשלב טיפול להעלמת קמטי הבעה מסביב לעיניים עם טיפולים נוספים לאזור העיניים והפנים, בהתאם לצורך ולשאיפות של כל מטופלת.


מחויבים לבטיחות שלך

אנחנו מאמינים שהמחויבות שלנו לכל מטופלת היא שהובילה אותנו לזכות בתואר “קליניקת השנה של ישראל” בכל השנים האחרונות – ואנו גאים להמשיך ולהוביל בישראל אסתטיקה נשית איכותית ובטוחה. כך, בקליניקות BEYOND אנחנו מקפידים על כל היבט של איכות בטיפול, מבצעים התאמה אישית של כל מרכיבי התהליך ומלווים אותך בבטחה, מקצועיות והקשבה אל התוצאה עליה חלמת.


לפגישת ייעוץ אישית לטיפול והעלמת קמטי הבעה מסביב לעיניים צרי קשר >>

צרו קשר

סניף הרצליה:

רחוב הנדיב 71 הרצליה

ת.ד. 6187, מיקוד 4648583

סניף חיפה:

קניון סינמול (לב המפרץ)

קומה 3. ת.ד. 6187

מיקוד 4648583

​ביונד קליניקס:

077-77-222-77 | 8042*

פקס: 077-7117770

עקבו אחרינו באינסטגרם

מאמרים אחרונים

עונת האירועים כבר כאן!

רגע לפני, ריכזנו עבורך את כל מה שצריך לעשות כדי להיראות מדהים בכל אירוע ! האביב מאחורינו, הקיץ לפנינו ובמילים אחרות - עונת האירועים החלה. לא משנה אם מדובר בחתונה של הבן או הבת, קראי עוד >>>

כל מה שרציתן לדעת על טיפולים אסתטיים בכל גיל, כך תעשו את זה נכון!

טיפולים אסתטיים הם כבר מזמן חלק משגרת הטיפוח הנשית, אבל רק מענה למכלול גורמי ההזדקנות ודיוק בהתאמת הטיפול המתאים לכל גיל - ישיגו תוצאה טבעית ואלגנטית. כך תעשו את זה נכון, מהרגע הראשון כבר קראי עוד >>>

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו קראי עוד >>>

2019-05-16T12:11:23+00:00