מילוי קמטים בצידי האף (נזולביאל)

במשך השנים נוצרים חריצים בצדי האף והפה (נזולביאל) שהולכים ומעמיקים עם הגיל, ומשווים לפנים מראה מוארך ועייף. בטיפולי מילוי קמטים בצידי האף והפה, אנו מטשטשים את הקמטים העמוקים על ידי הזרקה של חומרי מילוי טבעיים – חומרים המבוססים על חומצה היאלורונית שנספגת בעור באופן טבעי.

תוצאות הטיפול נראות לעין באופן מידי והשיפור במראה הולך וגובר במשך השבועיים הראשונים עד להשגת אפקט מקסימאלי.

אנחנו ב-BEYOND מחויבים בראש ובראשונה לבטיחות שלך ומקפידים לבצע את כל הטיפולים עם החומרים הבטוחים והאיכותיים ביותר שאושרו ע”י משרד הבריאות הישראלי, ה-CE האירופאי וה-FDA האמריקאי.

מילוי קמטים בצידי האף

אתן שואלות – המומחים של ביונד עונים

לעיתים הם מופיעים באופן מעודן ואף מוסיפים איזה קסם, ולפעמים הם מעמיקים או מתרחבים באופן שאינו מחמיא ואף מפריע. הופעת קמטים בצידי האף והפה (הנקראים קמטי נזולביאל) יוצרים חריצים או סדקים בעור שמעמיקים עם הגיל ופעמים רבות גורמים למראה פנים מוארך, עגמומי ועייף. אנחנו ב-BEYOND פיתחנו טכניקת טיפול ייחודית שמאפשרת מילוי קמטים בצידי האף והפה באופן טבעי, מהיר ובטוח. איך זה עובד, למי זה מתאים ותוך כמה זמן רואים תוצאות? התשובות לפנייך.


למה הופיעו לי קמטים בצידי האף והפה (נזולביאל)?

תהליך ההתבגרות הטבעי כולל שינויים פיזיולוגיים שונים בשכבות העור; השכבה העליונה הופכת דקה יותר, בשכבות התחתונות חלה ירידה בכמות הקולגן, האלסטין והחומצה ההיאלורונית, ותאי השומן התת-עורי מתמעטים. שינויים אלו מובילים לאיבוד הגמישות, הלחות והנפח של העור – שמתחיל להתייבש, להתרופף ולהתקמט. יש גורמים נוספים שעשויים להוביל להופעת קמטים בצידי האף והפה, בראשם חשיפה מרובה לשמש שמאיצה את התפרקות הקולגן; וספציפית לקמטי נזולביאל – קמט “החיוך” – גם מימיקת הפנים.


למי מתאים הטיפול?

לכל מי שהופיעו לה קמטים בצידי האף והפה (נזולביאל; Naso-Labial) והיא מרגישה שהם מעניקים לפניה מראה מבוגר, מוארך או עייף. הטיפול מתאים במיוחד למי שרוצה להשיב את המראה הרך והנשי בעזרת חומרים טבעיים ותוך שמירה על המראה הטבעי. ניתן להתחיל בטיפולי מילוי קמטים בצידי האף והפה בכל גיל והם מתאימים, כמובן, לנשים ולגברים כאחד.


מתי כדאי להתחיל?

קמטים בצידי האף והפה, נזולביאל, נוטים להעמיק עם הזמן והגיל, כאשר הם מוחרפים על ידי שקיעת רקמות הלחי. לכן מומלץ להתחיל בטיפולי מילוי קמטים בצידי האף והפה בסמוך להופעתם; כמובן בהתאם להתייעצות עם רופאה מוסמכת שתבטיח את התאמת הטיפול למאפיינים האישיים שלך.


איך עובד הטיפול למילוי קמטים בצידי האף והפה?

מילוי קמטים בצידי האף והפה (נזולביאל) מתבצע על ידי הזרקה של חומצה היאלורונית, בסמיכות המותאמת לך, ע”י מחט דקיקה או קנולה. החומצה ההיאלורונית ממלאת את הקמט, מחליקה אותו ומחזירה את הרעננות לפנים תוך שמירה על המראה הטבעי. הטיפול מתבצע על בסיס אבחון מקדים ובאמצעות טכניקות ייחודיות שפותחו ב-BEYOND ומאפשרות דיוק מקסימלי להתאמה אישית מלאה.


באילו חומרי מילוי משתמשים?

חומרי מילוי טבעיים ועדינים המבוססים על ריכוזים שונים של חומצה היאלורונית – בהתאמה למאפיינים האישיים של כל מטופלת. כל החומרים בטיפולי מילוי קמטים בצידי האף והפה הם באיכות הגבוהה ביותר ומאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי, ה-FDA האמריקאי וה-CE האירופי.


יראו עליי שעשיתי מילוי קמטים בצידי האף והפה?

אנחנו ב-BEYOND מאמינים שתפקידה של האסתטיקה הוא להשביח את היופי הטבעי ולא לשנות אותו. לכן אנחנו מקפידים על צוות מוסמך, חומרים איכותיים וטכניקות ייחודיות שפותחו במיוחד בכדי להבטיח דיוק אסתטי והתאמה אישית מלאה. אלו, לצד הניסיון הרב, מאפשרים לנו להשיג תוצאה נשית, רכה וטבעית – מראה משופר שלך עצמך.


האם הטיפול כואב או כרוך בתופעות לוואי?

הזרקת חומצה היאלורונית היא השיטה הבטוחה והנפוצה ביותר כיום למילוי קמטים. מדובר בחומר טבעי ומוכר לגופנו, כך שעשויה להופיע אדמומיות או נפיחות קטנה באזור ההזרקה, הנעלמת תוך מספר ימים. טיפול מילוי קמטים בצידי האף והפה הוא טיפול קצר שאינו כרוך בכאב וניתן לחזור לשגרה מיד בסיומו.


תוך כמה זמן רואים תוצאות?

מילוי קמטים בצידי האף והפה (נזולביאל) הוא טיפול בו התוצאות נראות לעין מיד בסיומו, כאשר לאורך השבועיים הראשונים חל שיפור במראה עד לקבלת התוצאה הסופית.


האם אפשר לשלב כמה טיפולים בו זמנית?

כן, ניתן לשלב טיפול למילוי קמטים בצידי האף והפה (נזולביאל) עם טיפולים נוספים, כמו טשטוש קמטים סביב הפה או סביב העיניים, בהתאם לשאיפות והצרכים של כל מטופלת.


מחויבים לבטיחות שלך

אנחנו ב-BEYOND מאמינים שהחזון שלנו ליופי נשי, טבעי ומועצם, לצד המחויבות שלנו לבטיחות הלקוחות, הם מה שמאפשר לנו להוביל אסתטיקה נשית ואיכותית בישראל. כבר מספר שנים ברצף זוכה BEYOND בתואר “קליניקת השנה של ישראל” ומובילה חדשנות בפיתוח טכניקות טיפול ייחודיות, הנשענות על התאמה אישית מלאה והחומרים הטבעיים האיכותיים ביותר שאושרו על ידי משרד הבריאות הישראלי, האמריקאי והאירופי.


לפגישת ייעוץ אישית לטיפולי מילוי קמטים בצידי האף והפה (נוזלביאל) צרי קשר >>

צרו קשר

סניף הרצליה:

רחוב הנדיב 71 הרצליה

ת.ד. 6187, מיקוד 4648583

סניף חיפה:

קניון סינמול (לב המפרץ)

קומה 3. ת.ד. 6187

מיקוד 4648583

​ביונד קליניקס:

077-77-222-77 | 8042*

פקס: 077-7117770

עקבו אחרינו באינסטגרם

מאמרים אחרונים

עונת האירועים כבר כאן!

רגע לפני, ריכזנו עבורך את כל מה שצריך לעשות כדי להיראות מדהים בכל אירוע ! האביב מאחורינו, הקיץ לפנינו ובמילים אחרות - עונת האירועים החלה. לא משנה אם מדובר בחתונה של הבן או הבת, קראי עוד >>>

כל מה שרציתן לדעת על טיפולים אסתטיים בכל גיל, כך תעשו את זה נכון!

טיפולים אסתטיים הם כבר מזמן חלק משגרת הטיפוח הנשית, אבל רק מענה למכלול גורמי ההזדקנות ודיוק בהתאמת הטיפול המתאים לכל גיל - ישיגו תוצאה טבעית ואלגנטית. כך תעשו את זה נכון, מהרגע הראשון כבר קראי עוד >>>

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו קראי עוד >>>

2019-02-10T11:58:34+00:00