קמט בין הגבות

אחד מקמטי ההבעה הבולטים ובעלי ההשפעה הרבה ביותר על מראה הפנים הוא הקמט שבין הגבות, הקרוי גם “קמט הזעף” – ולא לחינם. הופעת קמט בין הגבות עשויה ליצור מראה פנים כעוס, גם כאשר את רגועה ונינוחה.

את הפער בין התחושה הפנימית לבין המראה המתקבל עם העמקת הקמט והתרחבותו, ניתן לטשטש בעזרת טיפול להעלמת קמט בין הגבות.

שיטות ההזרקה הייחודיות שפיתחנו ב-BEYOND, מאפשרות דיוק מקסימלי והתאמה אישית מלאה. כך, כל אחת יכולה להשיב לפניה את המראה הרך והמואר, תוך שמירה על ההבעה הנשית הטבעית לה. הטיפול ניתן על ידי רופאות מוסמכות בלבד ובשימוש בחומרים האיכותיים ביותר שמאושרים על ידי משרד הבריאות האמריקאי (FDA), תקן CE האירופי ומשרד הבריאות הישראלי.

אתן שואלות – המומחים של ביונד עונים

התכווצות השרירים בנקודת החיבור שבין הגבות היא פעולה יומיומית שיש לה השפעה ישירה על מפתח המבט והבעות הפנים. שרירי הגבות משתתפים בהבעת רגשות עזים, כמו כעס או חרדה, ועם התבגרות העור והירידה בגמישותו הטבעית – הם עלולים להשאיר גם “עקבות” עזים. הכיווץ מתקבע ומעמיק לכדי קמט בין הגבות; קמט שנוטה להשוות לפנים מבע כעוס, זועף או עייף, ולהעמיק עם השנים. הטיפול להעלמת קמט בין הגבות בטכניקה הייחודית של BEYOND מאפשר לכל אחת להשיב לפניה את המראה הרך והמואר, תוך שמירה על המבע הטבעי. איך עובד הטיפול, באילו חומרים משתמשים ולמי זה מתאים? התשובות לפנייך.


למה הופיע לי קמט בין הגבות?

כאמור, השרירים בין הגבות מתכווצים ומתקמטים באופן טבעי כחלק ממימיקת הפנים שלו. כאשר אנחנו מתבגרים והעור מאבד מהמיצוק והאלסטיות שלו, הכיווץ מתחיל להתקבע ולהעמיק – ונוצר קמט בין הגבות. לצד זאת, מאפיינים גנטיים והשפעות סביבתיות (כמו עישון או זיהום אוויר) עשויים להאיץ את התהליך ולעודד את היווצרות הקמטים, העמקתם והתרחבותם.


למי מתאים טיפול הזרקת בוטוקס בין הגבות?

לכל מי שמרגישה שהקמט בין הגבות נותן לפניה מראה כעוס או עייף, ורוצה להשיב את המראה המואר והמבט הפתוח. הטיפול להעלמת קמט בין הגבות, “קמט הכעס”, מתאים כמובן לנשים ולגברים כאחד.


מתי כדאי להתחיל?

מומלץ להתחיל בטיפול להעלמת קמט בין הגבות, ובכלל קמטי הבעה, כמה שיותר קרוב למועד הופעתם בכדי למנוע מהם להמשיך ולהעמיק. עם זאת, תמיד מומלץ להתייעץ עם הרופאה להתאמת הטיפול ותזמונו למאפיינים האישיים שלך.


טיפול להעלמת קמט בין הגבות – איך זה עובד?

הטיפול להעלמת קמט בין הגבות נעשה על ידי שיטות הזרקה ייחודיות שפותחו ב-BEYOND ומאפשרות התאמה אישית מלאה ודיוק מקסימלי. באמצעות מחט דקיקה, הרופאה מזריקה כמות מזערית ומדודה של בוטולוניום טוקסין (בוטוקס) באופן נקודתי אל השרירים המכווצים. הטיפול קל ומהיר, ומאפשר לטשטש ואף להעלים את הקמט, תוך שמירה על המבע הטבעי.


באילו חומרים משתמשים?

טיפול להעלמת קמט בין הגבות מתבצע באמצאות בוטולוניום טוקסין, הידוע בשם “בוטוקס” – סוג של חלבון הידוע ביעילותו להחלקת קמטים, ומאושר על ידי גופי הבריאות המחמירים בישראל ובעולם. הבוטוקס יוצר הרפיה של השרירים המכווצים, כך שהזרקה מדויקת מאפשרת לטשטש את “קמט הזעף”, לפתוח את המבט ולהשיב לפנים את המראה הנשי והמואר.


תוך כמה זמן רואים תוצאות?

את תוצאות הטיפול להעלמת קמט בין הגבות תראי לעין כבר בתוך ארבעה עד עשרה ימים, והן נשמרות לתקופה של 3 עד 6 חודשים, בהתאם למאפיינים האישיים של כל מטופלת.


יראו עליי שעשיתי בוטוקס בין הגבות?

את שיטות ההזרקה הייחודיות שלנו, פיתחנו ב-BEYOND בכדי להבטיח העצמה של היופי הנשי, על ידי דיוק מקסימלי והתאמה אישית מלאה. השילוב בין השיטות המתקדמות להקפדה על צוות רופאות מוסמכות והחומרים המאושרים האיכותיים ביותר, מאפשרים לנו לספק תוצאה נקייה ואלגנטית – המעצימה את היופי הטבעי הגלום בך.


האם אפשר לשלב כמה טיפולים בו זמנית?

ניתן לשלב את הטיפול להעלמת קמט בין הגבות עם טיפולים נוספים לטשטוש קמטי הבעה, כמו קמטים במצח, בהתאם לאבחון המקדים ולשאיפה האישית של כל מטופלת.


מחויבים לבטיחות שלך

הבטיחות שלך היא ערך עליון עבורנו ועל כן אנחנו ב-BEYOND מקפידים על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בטכניקות המתקדמות ביותר ותוך התאמה אישית מלאה של כל מרכיבי הטיפול. כמי שמחזיקים בתואר “קליניקת השנה של ישראל” מזה מספר שנים ברצף, אנחנו גאים להוביל אסתטיקה נשית, איכותית ומעצימה. כזו שמלווה אותך, כל הדרך, בהקשבה ובבטחה אל המראה עליו חלמת.


לפגישת ייעוץ אישית לטיפול והעלמת קמט בין הגבות צרי קשר >>

צרו קשר

סניף הרצליה:

רחוב הנדיב 71 הרצליה

ת.ד. 6187, מיקוד 4648583

סניף חיפה:

קניון סינמול (לב המפרץ)

קומה 3. ת.ד. 6187

מיקוד 4648583

​ביונד קליניקס:

077-77-222-77 | 8042*

פקס: 077-7117770

עקבו אחרינו באינסטגרם

מאמרים אחרונים

עונת האירועים כבר כאן!

רגע לפני, ריכזנו עבורך את כל מה שצריך לעשות כדי להיראות מדהים בכל אירוע ! האביב מאחורינו, הקיץ לפנינו ובמילים אחרות - עונת האירועים החלה. לא משנה אם מדובר בחתונה של הבן או הבת, קראי עוד >>>

כל מה שרציתן לדעת על טיפולים אסתטיים בכל גיל, כך תעשו את זה נכון!

טיפולים אסתטיים הם כבר מזמן חלק משגרת הטיפוח הנשית, אבל רק מענה למכלול גורמי ההזדקנות ודיוק בהתאמת הטיפול המתאים לכל גיל - ישיגו תוצאה טבעית ואלגנטית. כך תעשו את זה נכון, מהרגע הראשון כבר קראי עוד >>>

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו קראי עוד >>>

2019-05-16T11:50:47+00:00

מראה קלאסי זה ביונד

מלאי פרטים בחרי טיפול וקבלי אותו מתנה!

אישורי משלוח דוא"ל / אסמס / משלוח חומר פרסומי

מיועד לנשים בגילאי 38+ | מתנה אחת ללקוחה. אין כפל מתנות. | מותנה בתיאום מראש ובכפוף להתאמה רפואית | תקף עד 31.12.2019